Zavrieť

Porady

Nejaky radiolog na kontrolu MRI?

Chcel by som pekne poprosit nejakeho radiologa ci by nebol ochotny obetovat par minut na kontrou dvoch mojich zaznamov MRI hlavy z tohto roka a r. 2012.
Neverim nasim doktorom ze je vsetko ok pokial to nebudem overene z viacerych zdrojov.
Dakujem.
Naposledy upravil Chobot : 29.06.14 at 23:34
10 komentárov     zbaliť
kopretinka táto stránka je plná rádiológov........
mosaicx tak to je super, som na spravnom mieste
kopretinka ak si vážne myslíš,že tu nejaký rádiológ čaká akurát na teba,tak................
mosaicx ta porada fakt nema uroven, dopredu som si to myslel ale pre istotu som sa tu aj tak spytal uz ma prosim ta neotravuj dik
avalik mosaicx, ty si konecne prestuduj etiketu porady! ... "Hrubé správanie tu netolerujeme! "
alaya1 ale ano
mosaicx co som napisal hrube prosim ta? mas nieco k veci? nie? tak si chod pisat na pokec.sk, a uz sem nic viac nepis, fakt prosim ta, dakujem
avalik mosaicx (Dnes 20:28) co som napisal hrube prosim ta? mas nieco k veci? nie? tak si chod pisat na pokec.sk, a uz sem nic viac nepis, fakt prosim ta, dakujem

citaj po sebe ... a ukludni sa, ak sa ti tu nepaci, pis na ine forum - toto nie je prva tema kde reagujes takto
avalik alaya a ty nevyryvaj
alaya1 sak to sranda, ved aj ty vies, to zadal otazku, tak co
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Komentár a či odpoveď ???
Chcel by som pekne poprosit nejakeho radiologa ci by nebol ochotny obetovat par minut na kontrou dvoch mojich zaznamov MRI hlavy z tohto roka a r. 2012.
Neverim nasim doktorom ze je vsetko ok pokial to nebudem overene z viacerych zdrojov.
Dakujem.
Pri všetkej úste si dovolím povedať , že tá nedôvera je teda dobrá paranoja .
Predsa MR je prístroj , ktorý vyhodí určité výsledky a doktor ich len vyhodnotí .
To je niečo podobné , ako keby čítal malú násobilku = ergo , vždy ten istý výsledok tam bude .
Iné by bolo , ak by viacerí doktori urobili to vyšetrenie a dospeli by k nejakým iným výsledkom ...
P.S.:
Ak neveríš našim doktorom , veď môžeš ísť na vyšetrenie aj do zahraničia ...samozrejme za plnú úhradu .

Hlasovalo 5 pouzivatelov

Užitočné (4)
alaya1, petermikuláš, terezamaria, Peggynka
Nevhodné (1)
3
10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
mosaicx Vacsina nasich doktorov su fuseri a ludia kvoli nim prichadzaju o zdravie a zivoty. Mozno sa na moje zaznamy pozrie niekto normalny a zbada tam veci ktore ten predosly prehliadol... MR pristroj spravil zaznam dobre ale vyhodnocuje ho slovensky doktor, a chcem mat istotu ze ten moj ktory to hodnotil to neodflakol...
BXLmiami Ja len nerozumiem prečo si myslíš,že na túto stránku chodia zahraniční lekári a čítajú aj píšu plynulou slovenčinou.
mosaicx Ved ja nehovorim ze chcem zahranicneho slovak v pohode len ked to budem mat z viacerych zdrojov tak tomu skor uverim... asi som sa v otazke zle vyjadril- sory
buchač ÚPLNE ZLÉ VYJADRENIE OTÁZKY

...a ja na zlé vyjadrenia aj patrične opovedám .

...a keďže očakávam aj nejakú poznámku k mojemu kometáru , tak následne príde aj ten komentár .
Na porozmýšľanie dávam cca 1 1/2 hodiny ..
mosaicx ok ozvi sa ked budes radiolog alebo ak poznas takeho co sa mi na to pozre dik caf
buchač Čakalsom síce inúodpoveď , ale budiž ..

Poviem , samozrejme , iba za seba .

Moje kontakty na lekárov ale nedávam iba tak , kde komu .
Tie si musí dotyčný , takpovediac , zaslúžiť
.....a cez net ???
ZABUDNI !
mosaicx Ja neviem.. mozno ste si tu spravili z porady uz debatny kruzok ale mna to vobec nazaujima. Bud pomozes a pomoz alebo ser na to a nezatazuj ma, kradnes mi cas a energiu.
Dakujem.
buchač Vidím a čítam , že proste nechápeš .

Ešte raz a naposledy .

Sám nadávaš na slovenských doktorov a chceš pritom od nich pomoc .
To si fakt tak naivný , že Ti niekto dá meno určitého doktora , ktorému pošleš mail , kde budú ako príloha tie lekárske správy .
Ver mi , že takto to proste nejde .

Skôr to funguje tak , že niekto niekoho doporučí danému lekárovi a ten vyšetrí pacienta sám !!!

Následne z výsledkov stanoví aj výsledok .
On sa proste nebude zapodievať nejakými inými zprávami !!!

Pochopil si ?
mosaicx Vysvetlujes mi nieco a nevies ako to funguje/nefunguje. Nemusis na mna vykricnikovat, ved klud, nie prvy krat (doteraz 3x) mi nejaky doktor cez net daval rady a pozeral moje lek. zaznamy, ked som chcel skontrolovat nieco.. nic na tom nie je, dobra vola nejakeho doktora, teraz som chcel zohnat radiologa a skusil som poradu ale tu namiesto konstruktivnych odpovedi mi pipaju na mobile emaily ze mam nejaky novy koment a pol dna sem chodim s tym ze snad nieco konecne a pokazde je to nejaky vymudrely drist od teba, a dalsich... to mate potrebu stale niekoho usmernovat, zvysovat si svoje ego alebo co? ved nepis ked nemas to co chcem. pochopil si? dakujem
buchač CITUJEM :

buchač (Dnes 17:07) ÚPLNE ZLÉ VYJADRENIE OTÁZKY

...a ja na zlé vyjadrenia aj patrične opovedám .

...a keďže očakávam aj nejakú poznámku k mojemu kometáru , tak následne príde aj ten komentár .
Na porozmýšľanie dávam cca 1 1/2 hodiny ..

ODPVEDÁM :

Keďže už došla poznámka ku mojemu komentu , tak nadišiel aj čas na patričnú odpoveď .
Takže ...

Mám dojem , že to MR Ti trochu aj poškodilo niečo v tej hlave a preto to aj tak vyzerá .
Možno by si nemal hľadať ani tak rádiológa , lež odborníka , ktorý je síce tiež na hlavu , lež inakšieho zamerania .
  zbaliť
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
mosaicx Dakujem ale keby som chcel ist niekoho fyzicky navstivit alebo za to platit tak sem asi nepisem )
Peggynka Nuž,mohol si napísať,že sú ti prednejšie peniaze a čas ako tvoje zdravie...Véééľmi pochybujem,že ti to niekto urobí zadarmo.
mosaicx preco by? keby si bola radiolog nekuknes teraz na to na 5minut? ci su ti prednejsie peniaze? :P
  zbaliť
mosaicx ta porada.sk je fakt chora, to nema konca kraja.. alaya to naco si sem prosim ta ekne napisala ked nemas nic k veci? pipne mi email skontrolujem co pises a oberes ma o cas, ktoreho ocividne ty mas plnu...
buchač Máš pravdu ....

Porada je chorá !!!

Ako mor sem prikvitnú nejaký jednotlivci , ktorí sa cchú dať liečiť cez net a neuvedomujú si dosah na zdravie ...

No to svoje zdravie hlavne !
Chobot Nevadí, ja som mu ich vrátil späť...

sosak je offline (nepripojený) sosak

sosak
Skúsim ti poradiť asi takto : Nájdi si na internete tel. kontakty na zdrav. zariadenie, kde robia MRI, alebo majú rádiológa a telefonicky sa skús dohodnúť s primárom oddelenia na konzultácii, že máš výsledky z MRI . Samozrejme, nehovor o tom že neveríš slovenským lekárom, ale že chceš vedieť názor aj od iného lekára, sú na to zvyknutí. Najlepšie je začať zo zdrav. zariad. v blízkosti bydliska, kvôli osobnému odovzdaniu výsledkov MRI, popis a CD disketu, cez internet s tebou nebudú komunikovať, ani sa to nehodí. Bude ťa to stáť kopu času, ale verím že niekoho nájdeš, ide predsa o tvoje zdravie. My sme takto konzultovali CT, nemali sme žiadne známosti.

Nejaky radiolog na kontrolu MRI?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.