Zavrieť

Porady

účtovanie v POHODE

Hladám niekoho kto by mi pohol uzatvoriť účtovníctvo v programe POHODA ešte dnes v Bratislave...Ďakujem...samozrejme za úhradu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ormika Potrebujem uzatvoriť rok 2012, potom rok 2013 a DP s prílohami v PÚ dať do xlm súboru...mám už hrozne málo času, potrebovala by som niekoho kto by mi s tým prišiel pomôcť v Bratislave...je toho asi 10 účtovníctiev a ja s tým neviem ani pohnúť, neúčtovala som v programe asi 2 roky a teraz som chcela niekomu pomôcť...Ďakujem za ochotu
    ormika Ešte aj táto porada sa tak zmenila že sa tu neviem vôbec orientovať, ani pridávať príspevky :-(
    dnes už som fakt zúfala zo všetkého
    Jana Štvrtecká Prepáčte ale kde ste boli do teraz. takto sa to zle radí.. NAJPR SI VšETKO ZALOHUJTE. r. 2012 v pohode uzavriete cez účtivnictvo-uctovna uzavierka a potpom údajova uzavierka. . DP 2013 cez účtovnictvo-účtovný dennik-ist cez tlačové zostavy - VYKAZY-tmava ikonka -vľavo vyplniť dátum /zostavy ku dnu/ 31.12.2013 a bezprostredne m.r. 1.1.2012-31.12.2012 potom zadať EXPORT do dokumentov . tak si uložite súahu a vysledovku. čo sa týka DP, tak zase cez účtovníctvo-do daň z prijmov-zadať nový záznam 2x kliknúť otvorí sa DP 2013- doplniť údaje a odoslať do dokumentov cez ZAZNAM-ODOSLAť DP. Ak chcete to poslať ele. tak isť na stranku FS prohlásiť sa -isť do tlačiv na vyplnenie formulárov el.. čo sa týka prílohy tiež môžete vyplniť priamo na stranke FS, resp v pohode-tam kde je daňové priznanie, tam je aj príloha.. neviem či Vám to pomôže. lebo neviem v akom stave to máte urobené a či ste vôbec účtovník.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.