Zavrieť

Porady

TELEVÍZIA DO NOTEBOOKU

Čaute máte tu niekto nainštalovanú tv.v notebooku na windowse 8?Zaujíma ma názov tv.a či to je vobec možnè nainštalovat do notebooku.Už som vyskúsal dve,sencor a evolve,ktorè v pohode isli nainstalovat na xp.,aj windows 7.,ale na 8ku ani jedna,pritom na krabici od tv.,aj v navode bola písaná podpora pre windows 8..Oni nainštalovat aj idú,len ked dám vyhladat tv.,tak vzdy to vyhodí neakú chybu,alebo nenájde žiadnu stanicu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Everibodi To som uz skusal,ale neako to nepomohlo.Nechapem tomu,lebo ovladace a softver sa nainstalovali v pohode.Toto robí kazdemu,ktorý používa windows 8..

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Mňa by zaujímalo, odkiaľ berieš signál pre TV?

    Cez internet? Na to by mal stačit nejaký prehliadač.

    Chytáš DVB-T? A máš v notebooku digitálny tuner?

    Cez káblovku?

    Ja by som použil externý USB TV tuner, napr. takýto:

    http://www.alza.sk/evolve-mars-d198735.htm

    brodozz je offline (nepripojený) brodozz

    brodozz
    Mne na win.8,1 bezi skystar usb hd sat. televizna karta,pre volne programi na satelitoch.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Z tvojho popisu hádam - buď máš USB TV tuner (digitálny) - potrebuješ anténu. Alebo máš STB (a to buď T - terestriálny = anténa, alevo C - cable = pripojenie na káblovku).
    A Chobot ti už naznačil....
    Ak z internetu - vyhľadaj si stránky na on-line televíziu (dám tip on-linetelevize.net), prípadne použiť multimediálny prehrávač a streamy televízii.
    Pokiaľ máš STB-C - pripoj sa ku káblovke, pokiaľ STB-T - tak anténu. Ak máš Dig.tuner - i tam potrebuješ anténu.

    A otázka ovládačov - je to nástroj, ktorý umožňuje komunikáciu počítača s daným zariadením. Nie je to aplikácia! Potom tam musí byť aj obslužný program k danému zariadeniu, aby si ho mohol ovládať (a práve cez tie ovládače...)
    Everibodi Obidve zariadenia,co som skusal na mojom noteboku majú antènu cez usb port.Drivre boli nainstalovanè origoš z dodávanèho cd.na ktorom bola aj aplikacia hdtv cez ktorú som pozerával a nahrával tv.programi na mojom starom xpčku.Cítal som diskusie a písali tam,ze akonahle preinstalovali windows na 8ku,tak im dvbt prestalo fungovat.
    misoft Skús spustiť ako správca s kompatibilitou Win7

    TELEVÍZIA DO NOTEBOOKU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.