Zavrieť

Porady

Mrznutie W7 64 bit

duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
PC mi nahle zamrza pri nahravaní fotografií na web. Nemate niekto skusenosti čo može byť príčinou?
Usporiadat
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

mrzne ako? len zamrzne obraz a treba restart? modra obrazovka?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
zamrzne obrazovka, nie modra. samozrejme reštart, PC nereaguje.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm..... čiže ho niečo riadne vyťažuje.... v Správcovi úloh - pozrieť, čo najviac žerie zo systémových prostriedkov, preveriť najskôr na prítomnosť vírusov a malware....... spusti anti vírusový program - hlboký sken, potom (ak máš) MalwareBytes - plný sken. Čo nájde - všetko buď do truhly (a odtiaľ preč), alebo rovno von....
Výsledok nahlás......
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ešte to vyskušam nahrať cez IE, ja pracujem v chrome prehliadači. Či to nebude ta pričina. Možno sa niečo aktualizovalo a blbne to.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
misoft
Hmmmm..... čiže ho niečo riadne vyťažuje.... v Správcovi úloh - pozrieť, čo najviac žerie zo systémových prostriedkov, preveriť najskôr na prítomnosť vírusov a malware....... spusti anti vírusový program - hlboký sken, potom (ak máš) MalwareBytes - plný sken. Čo nájde - všetko buď do truhly (a odtiaľ preč), alebo rovno von....
Výsledok nahlás......
No človeče, posielam virtualnu flašku

Takže virus! a hojne rozneho bordelu. Už to funguje. Aj tak vdaka. Som mudrejší.

Používam NOD od Esetu, aktualizacia denne. Nechapem......
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A platený?
Ts,ts,ts..... ja furt len na tom Free Avaste (a furt mi niečo zablokuje.... bo hrozba.....) - a tiež aktualizácia denne.
Ale po pravde - ešte mám aj druhý stupeň - Malwarebytes Pro....... takže čo Avastu náhodou ujde, MB už nie......

Ale je divné, že NOD pustil - bo ho tak do nebies vychvaľujú - vraj najlepší.... takže asi nie je taký super....
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Mám Eset smart security 7 a môžem potvrdiť, že púšťa chrobáčiky do systému. Pravidelne čistím Malwarebytes.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Rano som stihol 1x zamrznut, pri nahravani fotografie na ephoto.sk. Na radu som nainstaloval malwarebytes a dal to prečistiť. Dalšia nahravanie som už nestihol. To je na jed!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vyhoď ten antivírus! Podľa toho, čo si mi písal v SS - ani ja by som ho tam nechcel.
Pohľadaj na nete free antivírusy a hoď to tam.
Nechcem robiť reklamu - len skúsenosť - Avast Free - zatiaľ ma vždy ochránil... a teraz dokonca používa ešte pri podozrivom pokuse aj on-line kontrolu (ak máš u nich účet - ja mám) je to rýchle.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
No NOD je preč a na 30 dní trial Kaspersky. Pri praci mi to zamrzlo. Nikde som nenaťahoval fotky. Asi ošediviem z tych windows!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať