Zavrieť

Porady

Aké kritériá musím spĺňať pre otvorenie svadobného salónu.

Dobrý deň, budem si otvárať svadobný salón. Veľa šiat mám doma (vždy som si šaty kupovala a nechcela som byť viackrát v tých istých). Chcem sa spýtať, či ich môžem mať v salóne, keďže nemám od nich doklad o kúpe, veľa šiat som aj podostávala.
A tiež by som sa chcela spýtať, aké všetky predmety živnosti si mám dať. Stačí kúpa tovaru na účel jeho predaja konečnému spotrebiteľovi,... a služby požičovní?
Vopred ďakujem za odpoveď!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    -prevadzkovanie svadobneho salona- predmet podnikania
    - saty bez dokladu mat nemozes, jedine, zeby si spisala s niekym zmluvu, ze ti ich dal na komis predaj a to potom bude musiet on preukazovat nadobudnutie.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mila123 odkiaľ máš info, že nemôže mať šaty bez dokladov?????
    alaya1 Mozes mat tovar v obchpode bez dokladu o nadobudnuti? Moja seternica ma salon. ved vykupuje saty, ma zmluvu o komise.
    Mila123 jasne, že môžeš mať....... sesternica predsa aj za tie šaty zaplatí, preto robí doklady.......
    alaya1 ona plati len, ked preda, proviziu si necha. Ake je to cisto komis, nakolko salony poziciavaju, tak tam asi doklad o nadobudnuti mat musi, ci?
    korela to alaya1 Sorry, už si to posunula? Ako to išlo, ak si vôbec začala?
    http://www.porada.sk/t83789-prevadzk...nych-siat.html
      zbaliť

    Aké kritériá musím spĺňať pre otvorenie svadobného salónu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.