Zavrieť

Porady

výskum v SR, práca vedca, v labáku

Pracujem v oblasti,kt. je finančne veľmi dobre ohodnotená, avšak radšej by som pracovala vo výskume, odbor mikro/molekulová biológia, v labáku (ale nie v takom,kde len testujú krv a moč a pod....). Skôr ma láka vedecký smer, dorobiť si II. stupeň VŠ by sa ešte zvládnuť dalo,ale nie som si istá uplatnením. Mám pocit, že veda a výskum tu na SR nie sú na dobrej úrovni, platovo už vôbec nie a hlavne, táto práca sa sústreďuje hlavne na Braislavu, čo v mojom prípade nepripadá do úvahy....Hľadá iné riešenia, zatiaľ len ďalej deň čo deň chodím do dobrej, celkom zaujímavej práce, kt. však nie je úplne mojím snom...
Usporiadat
BlackRoses BlackRoses

BlackRoses je offline (nepripojený) BlackRoses

Som aký som....
debatovať o slovenskej vede a výskume je ako nekonečný príbeh..
http://hn.hnonline.sk/ekonomika-a-fi...ko-v-it-601609

ak to chceš rozbaliť na vyššej úrovni tak ti zostáva asi iba zahraničie, aj keď určite aj na Slovensku nájdeme pár vynimiek
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka



zatiaľ len ďalej deň čo deň chodím do dobrej, celkom zaujímavej práce, kt. však nie je úplne mojím snom...

vieš,koľko ľudí by dalo neviem čo za dobre platenú zaujímavú prácu...?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka


zatiaľ len ďalej deň čo deň chodím do dobrej, celkom zaujímavej práce, kt. však nie je úplne mojím snom...

vieš,koľko ľudí by dalo neviem čo za dobre platenú zaujímavú prácu...?
...a koľkí o ňu už prišli ...
Sny sú síce pekná vec , snívať je aj potrebné .
Lež realita je krutá , zo snívania nik ešte nezaplatil účty a ani sa nenasýtil .


Skôr ma láka vedecký smer, dorobiť si II. stupeň VŠ by sa ešte zvládnuť dalo,ale nie som si istá uplatnením. Mám pocit, že veda a výskum tu na SR nie sú na dobrej úrovni, platovo už vôbec nie
Myslím si , že nie je problém dorobiť si ten vyšší stupeň VŠ .
Veď plat na to má ( ako vraví ) pekný , nuž nech si zaplatí to štúdium - plnú pálku .
Potom nech sníva ďalej ...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

hmm ... ked sa nechces alebo nemozes prestahovat, tak tvoj sen ostane len snom
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

prepáč, ale si myslíš, že s ukončeným Bc. vzdelaním ťa rovno dajú pracovať do vedeckého tímu?????
zabudni......
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať