Zavrieť

Porady

problem so zvukom v nodbuku

ahoj. Mám nodbuk acer - aspire s windows 8 asi pol roka a v posledný týždeň som si všimol, že keď ho uspím alebo vypnem a opäť prebudím alebo teda zapnem, tak mi nejde zvuk,nikde sa neukazuje chybové hlásenie. Zvuk sa nahodí po reštarte. Ešte som si všimol, že po reštarte, keď sa načítava plocha, tak chvíľu ukazuje ikonka zvuku červený krížik, akoby by zvukové výstupné zariadenie nebolo pripojené. Chcel by som ten zvuk mať po každé, keď zapnem pc, neviete čo stým?

Doplnujem. Už ani reštart nepomáha


Aktualizácia pomohla. dik
Naposledy upravil aleaiactaest : 28.07.14 at 19:11
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Aktualizácia ovládača zvukovej karty.

    Poznámka: ak po prebudení sa na chvíľu objaví červený krížik pri ikonke - znamená to, že ovládač sa aktivuje ako posledný.

    Bitguard je offline (nepripojený) Bitguard

    Bitguard
    Celkovo je zname ze Windows 8 robi casto nepredvidatelne problemy. Mne osobne odpajal sietovu kartu.

    Ale k veci, casto krat pomoze aktualizacia windowsu na najnovsiu verziu Windows 8.1 v ratane vsetkych opravnych balikov cize doinstalovat vsetky jeho aktualizacie.
    Prechod z Windows 8 na Windows 8.1 je zdarma a postup najdete tu: http://windows.microsoft.com/sk-sk/w...ows-8-tutorial

    problem so zvukom v nodbuku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.