Zavrieť

Porady

Tetovanie a astma (zápal priedušiek) áno či nie?

Ahojte, chcem sa spýtať, či náhodou, mi nevie niekto poradiť, ak mám astmu, alergie, užívam denne lieky,
či by bolo vhodné tetovanie v tomto prípade, alebo ak máte niekto skúsenosti budem rada ak sa poradíte o skúsenosti.
Keď som sa o tom zmienila u tatéra, povedal, že je to nezmysel a tetovanie si môžem dať.
Chcela by som, no mám obavy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j no s týmto som nerátala
    korela Organizmus je priepustný. Čo na telo, to do tela. Zjedol by niekto tie farbivá len tak? A je jedno, či má niekto už nejakú dg, akúkoľvek. Stačí čo dýchame a jeme. Nemám predsudky voči tetovaniu, i keď je to podľa mňa poriadny nezmysel, ktorý väčšina ľudí neskôr oľutuje.
    lujza.j Ok..baby,som sklamana.....ale beriem...zabijaju nas sice aj kozmeticke produkty,ale s tymi uz " bojujem"
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    tatér potrebuje zarobiť ...........opýtaj sa u lekára,ktorý ťa lieči. (všetko so všetkým súvisí......ak si alergička,tak dávať do seba ďalšie cudzorodé látky...hmmm)
    BUTTON. asi tak, ďakujem

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Ja sa chystam na kerku uz 5r minimalne....ani ma nenapadlo,ze by astma mohla vadit...
    BUTTON. no keď si vezmeš, že to máš utlmený zápal priedušiek,,,,čítala som že keď je v tele zápal, tak tatoo nie je vhodné, a ešte do toho alergie...tak preto sa pýtam, či niekto tu s tým má skúsenosť. Oki ďakujem.
    Peggynka Astma ja utlmený zápal priedušiek?

    Tetovanie a astma (zápal priedušiek) áno či nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.