Zavrieť

Porady

uhrada faktury

Dobry den,
prosim o radu. V roku 2013 bola vystavena faktura /na fakture je poznamka ze bola uhradena zalohou v hotovosti - chyba mi doklad o uhrade/ ja som si to nevsimla a faktura mi presla do toho roku ako neuhradena......moja chyba....musim opravovat rok 2013? co teraz?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Môžeš úhradu zaúčtovať aj v tomto roku ale potrebuješ doklad o jej zaplatení. A jedna otázka,ako bola robená inventarizácia pokladne k 31.12. 2013, keď nevyskočilo manko? Veď ak boli použité peniaze na úhradu faktúry, musela chýbať hotovosť v pokladni. Aj odsúhlasovanie záväzkov k 31.12. by poukázalo na nesúlad so saldom.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vierapipi pokladnu si vedie konatel...ja peniaze fyzicky nevidim.....mne da len doklady....spravne mi mal dat PF a doklad o uhrade PF, faktura je vystavena spravne - je tam poznamka ze bola uhradena zalohou a suma k uhrade je 0,-.....je to moja chyba ze som to prehliadla......
    Tweety žiadaj od konateľa doklad o úhrade
    vierapipi ten ho nenajde...skusim od dodavatela kopiu...ak nie tak spravim kopiu faktury a tu prilozim k VPD len ma to hneva....ze som to prehliadla
    vierapipi dakujem
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.