Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    lyka60 v podstate o tom všetkom som zhruba vedela, ale odpoveď nie je ani tam jednoznačná, pracovníčka je už u mňa dlhšie zamestnaná a o chorobe som sa dozvedela len veľmi neformálne a nie od nej samotnej, takže moja situácia je o to sťaženejšia, nechcem v žiadnom prípade nikoho diskriminovať, ale mám všeobecné obavy, ďakujem za odpoveď

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Urcite by mala pracovat v ochrannych rukaviciach, nakolko poranenie a nasledne aj male krvacanie moze mat fatalne nasledky.



    Klobuk dole pred tebou, ze zamestnavas takto choreho cloveka. Si asi jedna z mala.

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Všetko závisí aj o jej zodpovednosti voči okoliu,určite je poučená...
    6] V Spojených štátoch amerických ( ďalej len ,, USA“) bol v rannom období AIDS epidémie zastávaný názor, že nakazené osoby nesmú pracovať v oblasti prípravy jedla a servisu alebo v iných zamestnaniach, kde sa dostávajú do osobného styku so zákazníkmi. Zatiaľ, čo tieto názory z minulosti boli povrchné, ale súviseli s neznalosťou o spôsoboch prenosu AIDS, súčasné názory spôsobujú neodôvodenú paniku, nakoľko doteraz nebol preukázaný žiadny prípad prenosu AIDS jedlom alebo vonkajším fyzickým kontaktom. Leonard, S.A. : Employment Discrimination against persons with aids. [online]. [cit. 2011-11-1].

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Samozrejme, že netreba diskriminovať, takého zamestnanca môžeš zamestnávať. Zamestnankyňa je určite informovaná, ako sa má zodpovedne správať, aby nenakazila niekoho vo svojom okolí. Ty ako zamestnávateľka by si mohla na spoločnom WC dať k dispozícii tekuté dezinfekčné mydlo, nie kvôli fóbii, ale preto že každý mesiac každá žena prichádza do kontaktu s krvou.

    môžem zamestnávať osobu chorú na aids v práčovni pre verejnosť, náhoda je blbec, ak sa poraní čo potom? bude mi stačiť potvrdenie od lekára, že je spôsobilá práce ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.