Zavrieť

Porady

problem pri instalacii eset smart security

pri instalacii vybehne okno kde pise : nie je mozne zapisat hodnotu appDataDir do kluca\system\currentcontrolSet\Services\ehdrv\Para meters, presvedcte sa ci mate ku klucu dostatocny pristup alebo sa obratte na pracovnikov odbornej pomoci nic ine ten nb je dnes kupeny len som odinstaloval predinstalovany mcafee a instaloval eset. aj som pouzil od mcafee ich cistic co vymze vsetko od antiviraku,restartoval a instaloval eset dik za radu
Naposledy upravil boler1 : 03.08.14 at 10:22
461000295_2c80c4ec004dcc3cc5ca4e9de3210b23.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    najskôr odinštaluj podľa tohto a potom skús novú inštaláciu, ak nepomôže obráť sa na ich pomoc, naozaj pomôžu http://kb.eset.com/esetkb/index?page...=1347612737858
    boler1 len ja som ani nemal eset nainstalovany. nb ma par hodin len som odinstaloval mcafee aj pouzil ich odinstalator , restartoval a instaloval eset a bol tento problem. uz som pisal do esetu uvidim ja ze ci ste sa z niecim takym nestretli

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Inštalovať s právami Správcu - inak ťa nepustí ďalej pre zmenu hodnôt v registroch....
    boler1 spravca som mam len jedno konto. ale spravil som ti.dik za ochotu

    problem pri instalacii eset smart security

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.