Zavrieť

Porady

Poznate firmu Next-level na Sturovej v Kosiciach?

Bola som tam dnes na pracovnom pohovore, ale nejak sa mi to nepozdava.Mam podozrenie ze je to len pyramida zalozena na lakani ludi na zmluvy.Neviete o tom nieco?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Už názov to evokuje. A čo od Teba na pohovore chceli aj z pohovoru sa dá zistiť, či?
    Luciaaaa No to je to ze oni povedia na zaciatok malo a aj to co povedia su naucene frazy.
    Prebiehalo to asi tak ze som so slecnou v kancli pisala si na tlacivko o mne ze ci som student , skusenosti, ci mam zaujem o rast karierny a rebricek hodnot a take kraviny.
    Ze pracovna doba je volna ci pridem rano alebo vecer je jedno hlavne aby o 7 vecer mala papiere na stole.
    A ze sa zaoberaju financnym poradenstvom,ze patria pod narodnu banku ci co a zevraj nejde o predaj zmluv ze robime zo zmluvami co su uz uuzavrete
    Ze 30%komunikacia s klientom a 70%administrativa
    ked som sa pytala na plat tak ze nie provizie ale podla percent nakolko splnim plan uloh,no ja neviem nie je to to iste?

    Zuzanka_ba je offline (nepripojený) Zuzanka_ba

    Zuzanka_ba
    nedá sa ináč pomenovať než odrb
    vygúgli si ich stránku - fakt trápny obsah, a nemajú tam IČO ani iné dáta, to je vždy, vždy známkou neserióznosti

    http://www.orsr.sk/hladaj_subjekt.as...F=0&SID=0&R=on
    sranda zápisy v registri

    o financiách asi nevieš veľa, tak sa nad tým zamysli, prečo by seriózna firma naháňala niekoho ako si ty, bez urážky

    register finančných sprostredkovateľov zverejňuje NBS tu

    http://regfap.nbs.sk/zoznam.php

    Poznate firmu Next-level na Sturovej v Kosiciach?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.