Zavrieť

Porady

nazov piesne

ahojte, hladam pesnicku. dnes jui hrali medzi 14tou a 16tou hodinou....kukla som uz aj playlisty a aj tak ju neviem najst.....je to znama miesen, taka skor melancholicka, hlavne crty su, neskutocne hruby muzsky hlas, a ten chlapo tam v refrene hmka...vela hmmmmmka viete co myslim?? skuste mi poradit...
3 komentárov     zbaliť
Chobot V akom rádiu ju hrali?
KoxXxo Tesla Accord 401u.
Chobot Jaaaj, a ja reku že v Sony CMT-S20.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Ak sa tu nikomu nepodarí ti poradiť, druhý raz po odznení skladby zavolaj do tej stanice, vypýtaj si hudobného redaktora a spýtaj sa ho. Sú ústretoví.
    Ja som nevedela prísť na jednu skladbu z vážnej hudby, takýmto spôsobom som ju konečne našla. Išlo o SRo. Pani nadšená, že mohla pomôcť. A ešte raz som si zavolala do FM.
    Inak im môžeš zavolať i zajtra. Uvidíš ako pochodíš.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    korela To bolo v začiatkoch príchodu PC. Prístup bude asi rovnaký. Každá stanica si váži verných poslucháčov.
    Norushka ja som bola v obchodaku ked ju hrali, neviem na ktorej stanici
    KoxXxo máš tu dve videá, nie je to ani jedna z nich?
    Norushka je to ta druha, neviem, preco nenapisalo moj komentar...teraz pozeram, ze tam neni.....
      zbaliť

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    V prvom rade si vôbec neuviedla, o ktorú rozhlasovú stanicu ide, to ako keby si sa nás opýtala, aké bolo počasie na odvrátenej strane Mesiaca...
    Nabudúce, ak sa ti bude páčiť nejaká pesnička, jednoducho si hneď otvor internetovú stránku tej stanice a tam priamo na úvodnej stránke uvidíš playlist.
    Norushka ano napisala som vyssie, ze som kukla playlisty .....ale kedze neviem, ktora stanica to bola, nedarilo sa mi najst....bola som prave v obchodaku, ked ju hrali a mam pocit, ze na jednom konci obchodaku hrala jedna stanica na druhom konci druha.....lebo pesnicky z palylistov sa mi preryvali.....nabuduce nehadz vyryvacne komenty....
    Norushka nemam takuto aplikaciu a internet mam len doma

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ten chlapo tam v refrene hmka...vela hmmmmmka
    Táto ??????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.