Zavrieť

Porady

hladám pesničku

Mojí zlatí,obraciam sa na Vás s jednou prosbou, hladám jednu pesničku,neviem názov,neviem kto to spieva,neviem skoro nič, len viem že že muž tam spieva svojej žene o alkohole, a sa jej omlúva že pil, niečo také, neviete náhodou niečo o tom? Velmi sa mi páčila,počula som ju náhodou a mala velmi dobrú melodiu.Vdaka za ochotu
Usporiadat
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

dan Pozri príspevok
Mojí zlatí,obraciam sa na Vás s jednou prosbou, hladám jednu pesničku,neviem názov,neviem kto to spieva,neviem skoro nič, len viem že že muž tam spieva svojej žene o alkohole, a sa jej omlúva že pil, niečo také, neviete náhodou niečo o tom? Velmi sa mi páčila,počula som ju náhodou a mala velmi dobrú melodiu.Vdaka za ochotu
žeby:
"...odpusť mi láska, že som bol zlý, že som sa flákal a priveľa pil..."
tak to je pesnička od ELÁNu: Odpusť mi láska
http://www.akordy.sk/piesen.ltc?interpret=5&piesen=102
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Heni dakujem, to by ma ani vo sne nenapadlo, si super,je to ona.Vdaka.
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

nedá sa niekde stiahnuť na nete? Vdaka
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

prelustruj na rapidshare, alebo na pohlad.sk, určite sa nájde...
a možno ju niekto má na CD a pošle ti ju
1 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

dakujem, to ja si ju kúpim ,ale chcela som ju mať hned teraz tu, ja som taký človek,vdaka ešte raz
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

dan Pozri príspevok
dakujem, to ja si ju kúpim ,ale chcela som ju mať hned teraz tu, ja som taký človek,vdaka ešte raz
vypocut si ju mozes napr. aj tu: http://hurikan.webovastranka.sk/tags/el%C3%A1n
alebo tu: http://ipp-cs-hudba4.webovastranka.c.../2007/february

kliknes na stiahnut subor, pockas par sekund a zacne sa ti prehravat... na stiahnutie do tvojho pocitaca - to by si musela byt prihlasena ...
0 0
Ježko Ježko

Ježko je offline (nepripojený) Ježko

...aj ja hľadám pesničku, ktorú veľmi často hrávajú jubilantom /hlavne na Frontinuse/: "...Jožko, Jožko, bez Teba je ťažko, kde si milý človeče,
pusto je pusto, tak ešte raz skús to, daj mi číslo mobilu..."
Ak ju niekto pozná, prosím posúňte... srdečná vďaka...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Ježko Pozri príspevok
...aj ja hľadám pesničku, ktorú veľmi často hrávajú jubilantom /hlavne na Frontinuse/: "...Jožko, Jožko, bez Teba je ťažko, kde si milý človeče,
pusto je pusto, tak ešte raz skús to, daj mi číslo mobilu..."
Ak ju niekto pozná, prosím posúňte... srdečná vďaka...
tú pesničku spieva Maja Velšicová a je z CD Jožko, Jožko bez teba je ťažko
0 0
Ježko Ježko

Ježko je offline (nepripojený) Ježko

Hlinkovx Pozri príspevok
tú pesničku spieva Maja Velšicová a je z CD Jožko, Jožko bez teba je ťažko
Viem, že na CD Maje.Velšicovej, ale som ho nezohnala. Poraď, ako a kde sa dá stiahnúť. Dík.
0 0
lacoc lacoc

lacoc je offline (nepripojený) lacoc

Ježko Pozri príspevok
...aj ja hľadám pesničku, ktorú veľmi často hrávajú jubilantom /hlavne na Frontinuse/: "...Jožko, Jožko, bez Teba je ťažko, kde si milý človeče,
pusto je pusto, tak ešte raz skús to, daj mi číslo mobilu..."
Ak ju niekto pozná, prosím posúňte... srdečná vďaka...
Dobrý deň, našiel som Váš príspevok - otázku- a chcem poprosiť, ak máte uvedenú pesničku Jožko,Jožko bez Teba mi ťažko, či by ste mi ju nemohli poslať na mail ,prípadne odkaz, kde by som ju stiahol, robím strýkovi film z jeho 60-tky a veľmi by sa mi hodila. Za pochopenie veľká vďaka. Laco Žilina
0 0
lacoc lacoc

lacoc je offline (nepripojený) lacoc

Dobrý deň, našiel som Váš príspevok - otázku- a chcem poprosiť, ak máte uvedenú pesničku Jožko,Jožko bez Teba mi ťažko, či by ste mi ju nemohli poslať na mail ,prípadne odkaz, kde by som ju stiahol, robím strýkovi film z jeho 60-tky a veľmi by sa mi hodila. Za pochopenie veľká vďaka. Laco Žilina
0 0
karffiol karffiol

karffiol je offline (nepripojený) karffiol

Uz dlhu dobu ( asi 3 roky ) hladam jednu nadhernu pesnicku, asi som blby ale nevygoolil som to doteraz...nepoznam nazov a uz vobec nie autora ale viem cely text a aj zahram to...bol by som velmi stastny keby sa nasiel jeden kto ju pozna:

Kazdy snazi sa prejst svoju cestu zivotom, kazdy snazi sa robit len to, co ma rad. Kazdy snazi sa najst svoje stastie za plotom a prvy uspech v zivote, musi prist aj sam.
Kazdy ma to pravo ist raz na vrchol, kazdy ma to pravo ist, ved zije len raz. Byt skupy na slovo tym, co nestoja za to, byt prajny tym, co sliapu vedla nas.

refren: Tych par mil skus prejst vlastnou utratou. Tych par chvil, co stravis vedla nas. Biele hviezdy, co ziaria, ze su plne kras. Never ludom, co vravia, ze smutia z nas.

A ked cas ukaze svoju jasnu tvar a prve luce do vlasov pritiahnu zas k nam. Tak nas potesi spev a jasny hlas, a zajtra krajsi den bude cakat nas.

...a zase refren ...tak je tu vsetko hadam bude stacit ...dakujem za kazdu odpoved.
0 0
Jevajs Jevajs

Jevajs je offline (nepripojený) Jevajs

http://www.supermusic.sk/ tu si nájdi pieseň podľa textu a tu http://www.youtube.com pri troche šťastia ti ju možno aj zaspievajú
0 0
karffiol karffiol

karffiol je offline (nepripojený) karffiol

myslis ze som to uz neskusal??? D
0 0
karffiol karffiol

karffiol je offline (nepripojený) karffiol

KONECNE!!!!!....nahodou som pocul tuto melodiu v orginale!!!....je to Holly Dunn - Daddy's hands...na Youtube som si to nasiel...ale slovensku verziu nemozem najst ani keby som sa po*ral...ale pocuvnite si ju...je to nadherna pesnicka...aj ked v slovenska verzia ma inu podstatu ...keby to niekto nahodou spoznal tak mi prosim napiste na mail
dakujem celemu foru za pomoc

karffiol(@)post. sk
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Aj ja hľadám jednu pesničku,ale ťažko sa hľadá, keď neviem ani meno,ani názov.
Je to taká pomalšia, asi zo 60.tich rokov,občas ju hrávajú ešte teraz v rádiu(v "oldísoch"),spievajú ju taký dvaja mladší muži s krásnymi hlasmi,ktorí sa prví priznali, že žijú spolu ako pár...Nespomeniete si niekto na ich meno? Aspoň približne? Aj máličko mi pomôže.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ozaj len tak tipnem, asi Elton John to nebude že???
alebo George Michael obidvaja majú perfektný hlas
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Barbara Pozri príspevok
ozaj len tak tipnem, asi Elton John to nebude že???
alebo George Michael obidvaja majú perfektný hlas
Barbara, dík za tip.Ale títo dvaja aj spievali vo dvojici a sú o dosť starší.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

arizona Pozri príspevok
Aj ja hľadám jednu pesničku,ale ťažko sa hľadá, keď neviem ani meno,ani názov.
Je to taká pomalšia, asi zo 60.tich rokov,občas ju hrávajú ešte teraz v rádiu(v "oldísoch"),spievajú ju taký dvaja mladší muži s krásnymi hlasmi,ktorí sa prví priznali, že žijú spolu ako pár...Nespomeniete si niekto na ich meno? Aspoň približne? Aj máličko mi pomôže.
V akom jazyku spievali? Anglicky? Aspoň názov pesničky alebo pár slov z nej si nespomenieš?
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
arizona Pozri príspevok
Barbara, dík za tip.Ale títo dvaja aj spievali vo dvojici a sú o dosť starší.

ja viem, že sú starší, aj to, že spolu spievali. ja som dala len tip, že buď jeden alebo druhý to mohol byť . a teraz sú mladí? alebo vtedy boli mladí? ja som tomu rozumela tak, že vtedy boli mladí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať