Zavrieť

Porady

Hľadám driver na klávesnicu Chicony KB-9810

Na XP fungovala bez problémov, teraz ju chcem využiť na Win 8 a PC ju nevie rozpoznať. Je pripojená cez redukciu USB/PS2. Nikde na nete to neviem nájsť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ja skôr vidím problém v tej redukcii. V minulosti som tiež mal zlé skúsenosti, keď som klávesnicu pripájal cez redukciu. Nedá sa pripojiť priamo? Skús tak, možno ani driver nebude potrebovať.
    Letko nedá sa priamo, lebo na laptope nemám ps2. tak čo potom, ovládač na redukciu?
    Letko už som to napísal do komentára sosakovi
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Letko tu musím najprv stiahnuť nejaký program a až ten mi stiahne ovládač
    misoft Je to síce *.exe súbor, ale mám dojem, že v ňom je ten ovládač, resp. aktualizácia pôvodného ovládača pre Win8.
    sosak Tu máš link, preložený prekladačom, aby si vedel, na čo ten program je ! http://translate.google.sk/translate...24%26bih%3D506
    Letko Teraz som telefonoval do predajne a povedali mi, že s tou redukciou to už asi nepôjde, mám ju doniesť do obchodu a vrátia mi peniaze.
    Čo sa týka toho *.exe súboru, čítal som na nete, že je to platený program.
      zbaliť

    Hľadám driver na klávesnicu Chicony KB-9810

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.