Zavrieť

Porady

Whirpool ADG 789

PLS RADU...
Myčka sa počas programu(umyvanie s čist.pripravkom) rozhodla, že nejde. Voda ostala v myčke a nič nejde. Ani len ovládacie prvky nesvietia teda spinač je ON a všetko sa tvári ako by bol spínač OFF. Ako prvé ma napadli poistky ale viete mi poradiť kde sú umiestnené??? Je to vstavaná myčka a nechce sa mi ju zbytočne ťahať von a zistiť, že sú niekde dostupné bez demontáže z kuch.linky... Alebo napadá vás rovno možná porucha??? Ide o Whirpool ADG 789

Dík za radu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Skús si pozrieť svoje ističe, či ich máš všetky nahodené.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    podstanom sú OK
    misoft Poistky v takomto spotrebiči nie sú. Samotný spotrebič je chránený nulovaním cez sieťové chrániče. Podľa popisu chyby (už sa spomínalo) - odišiel programátor, prípadne je prerušený prívod (sieťový kábel). Toto sám neopravíš - jedine serviceman. Vyťahovať ju aj tak budeš musieť, aby sa na to on pozrel.
    podstanom na štítku je označenie poistka 10A ...tak tam asi hlavná prívodná bude, či???
    sosak V tomto prípade ide o požadované istenie spotrebiča.
    https://online.asbis.sk/whirlpool-ad...a_d113468.html
      zbaliť

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Asi budeš musieť zavolať technika.Typujem, že odišiel programátor.
    podstanom na štítku je označenie poistka 10A. vieš kde je?
    vlado 33 Tak ako písal misoft, žiadna poistka tam nieje.Na šťítku je vyznačený požadovaný istič min 10A.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.