Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mairiam HDD je úplne v pohode a chodil tam Win7 i WinX úplne v pohode so všetkými drivrami, takže HDD i OS možno vylúčiť. Okrem toho napájanie HDD po zapnutí funguje, problém je s bootom, resp. s napájaním matičnej dosky. Samotná doska je diskutabilná, tá buď funguje alebo nefunguje, v mojom prípade notebook normálne nabootuje, inokedy zasa nie, alebo až po viacerých zapnutiach.
    misoft No ja by som skôr tipoval práve ten HDD!
    Píšeš, že, že napájanie ostatných komponentov je vždy OK. T.z. zdrojová časť funguje. Ak by bola chybná doska - tak by niečo z toho nefungovalo úplne. A už nie v "intervaloch" - ak sa doska odporúča - tak dokonale! Ale opakované spúšťanie bootovania z HDD - asi už odchádza.
    To že sa tam nainštaloval W7 - mal vtedy "šťastnú hodinku". Prever ten HDD týmto http://www.hdtune.com/
    mecky kludne to moze byt vadna doska, na taketo blbnutie staci nejaky studeny spoj,
    myslim ze sa to sprava tak ze sa ani nespusti monitor, len sa toci vetrak a svietia kontrolky, vsak?
    mairiam misoft, vďaka za radu, tipoval si správne, vložil som inštalačné CD Win7, ŃB pekne nabootoval a z backupu som natiahol zálohu na HDD a všetko sa rozbehlo. Mýlila ma skutočnosť, že sa neobjavoval Bios, ale teraz je všetko O.K.. Mecky, tiež pravda, točil sa ventilátor, aktivovala CDROM, svietili kontrolky, točil HDD, ale zdá sa, že HDD nie je celkom kóšer, tak uvidíme, vďaka za príspevok.
      zbaliť

    Mám starší NB Toshiba. Po zapnutí niekedy nabootuje, niekedy nie s tým, že napájanie klávesnice, DVD a ventilátora je funkčné vždy. Je to problém základnej dosky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.