Zavrieť

Porady

Plot od suseda

Dobrý deň, poprosím o radu. Chcem postaviť murovaný plot z pravej strany od suseda. Tam aj mám natiahnuté pletivo, je to strana, na ktorej mám ja povinnosť mať plot. Ide o to, že chcem tam plný plot a neviem, či je treba aj súhlas suseda. Plot bude na mojom pozemku, on na druhej strane má len bordel a burinu. Ak mi niekto poradí, kto s tým má nejaké skúsenosti, budem rád. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ked stavias na svojom pozemku,tak ziaden suhlas od suseda nepotrebujes.
    Informuj sa na vasom mestskom urade,niekde vyzaduju oznamenie o drobnej stavbe
    rudhol Ďakujem

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    nemáš žiadnu povinnosť stavať plot....ak ho chceš, nepotrebuješ súhlas suseda....ale v rámci slušnosti a dobrých vzťahov mu to oznám..
    rudhol Ďakujem, slušnosť tu ide bokom, pretože s ním sa nedá komunikovať. On má zlý komín a všetok dym a sadze nám lietajú na okná a keď sme ho slušne požiadali, aby urobil nápravu, odsekol, že to ho netrápi. Takže tak. Ešte raz ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.