Zavrieť

Porady

ako vytiahnúť dáta s sd karty ?

použil som na vytiahnutie nechtiac vymazaných dát program getdataback, ktorý mi z karty vytiahol veľa dát, no vo formáte .iso a .avi videá. vyzerá to ako vidieť v screene.
Skúsil som aj mountnúť, no nič na neotvorilo.

Vie mi niekto poradiť, čo s tým ďalej ? lebo tie .avi súbory majú 1,56 GB.


Ďakujem
screenshot 001.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Ďalej? Klik pravým tlačidlom myši na súbor, otvoriť v programe VMP,VLC atď. Obrázky tak isto, neviem v akom prehliadači si ich prezerala.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Z foto: prvé dva to sú zložky - obsahujú ďalšie súbory. Tretí - otvoriť napr. v Rameno. Ostatné - video súbory - dali už rady. Pomenovanie súborov a zložiek - je dané programom Getdataback - tento program prečíta hlavičku súboru, zistí veľkosť a typ a priradí prednastavené meno -on totiž nezistuje pomenovania súborov.
    mmk na karte malo byť fotiek za 10 giga. a toto sú súbory, do ktorých to "uložil" koncovka .avi bude buď náhodná, alebo niečo nieje v poriadku, pretože tam žiadne videá neboli.

    Radíte mi VLC media player všetci ? a nevidíte tú ikonu ? to je predsa media player ale len žartujem, skúšal som ten súbor .avi otvoriť vo viacerých videoprehrávačoch, no skúsenosť hovorí, čo neotvorí VLC, neotvorí nič..Dokonca, otvára aj poškodené súbory, a tento súbor, proste len nepochopil.

    Viete mi poradiť nejak...inak ? alebo čo sa mohlo stať ?
    sosak Doplnil som.

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Stiahni si VLC media player, tým by si to mal otvoriť.
    http://www.slunecnice.cz/sw/vlc-media-player/

    Doplním : Na nechtiac vymazané súbory a fotografie by som použil na obnovu Recuvu.
    http://www.slunecnice.cz/sw/recuva/
    Stiahnuť, nainštalovať,obnoviť...
    Naposledy upravil sosak : 19.08.14 at 14:20
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vlado 33 Dotyčná osoba má už dáta obnovené programom getdataback. Problém ma, že všetko chce otvoriť VLC player. Aspoň tak som to pochopil.
    vlado 33 Teraz kukám, že AVI. Stiahni Recuvu ako radí sosak.
    mmk vyskúšam recuvu. Dávnejšie sa mi podarilo týmto istým spôsobom fotky vytiahnuť...snáď to cez recuvu pôjde.
    Ďakujem za pomoc.
      zbaliť

    ako vytiahnúť dáta s sd karty ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.