Zavrieť

Porady

bzučanie -vada mixéra?

ahojte, práve mojej dcérke chcem mixovať mäsové pyré a mám už ingrediencie v mixéri, zapla som ho a namiesto normálneho vrčania a mixovania bzučí. neviete čo mám robiť? čím to bzučanie môže byť? čo mám robiť aby mixér začal znova vrčať a mixovať? ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
ahojte, práve mojej dcérke chcem mixovať mäsové pyré a mám už ingrediencie v mixéri, zapla som ho a namiesto normálneho vrčania a mixovania bzučí. neviete čo mám robiť? čím to bzučanie môže byť? čo mám robiť aby mixér začal znova vrčať a mixovať? ďakujem
Budem dilino ?
Budem !

Divé mäsožravé zvieratá a aj dravé vtáky svojim mladým najprv natrávia stravu a potom ju vyvrhnú. Následne ju mládež požreje.
Za pokus nič nedáš ... ...môžeš si pri tom aj spievať

Hlasovalo 6 pouzivatelov

Užitočné (6)
misoft, willma, mareko, tom_i, pmajap, lujza.j
6
panamaus Nejakí ste drsní
misoft @panamaus - asi si tu krátko - inak by si vedel, čo sem za "otázky" mixérka hádže..... i 5-ročné decko by vedelo ihneď odpovede na jej "inteligentné" otázky....

avalik je offline (nepripojený) avalik

avalik
kúp si konečne nový mixér, preštuduj návod na použitie, v prípade poruchy odnes do servisu

a tiež si nájdi iný zábavný portál - toto je seriózne fórum ... prípadne mixérovu úchylku rieš u odborníka
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
babka - ježibabka Ale veď už dávno nemixovala. alebo ja som tu dlho nebola? Asi má v ňom roj včiel.
evuš Kokos, Ty potrebuješ už iba zvieraciu kazajku a priestor 2x2
mareko mixovala, mixovala ani nie týždeň dozadu, len ju chlapci zrušili (alebo dievčatá)
  zbaliť

sosak je offline (nepripojený) sosak

sosak
No v hlave to máš riadne zmixované.

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Vylúčený člen panamaus
Teraz fakt neviem (lebo po 3 rokoch .... )

""
26.06.11, 11:18
dobrý deň, mám malú dcéru Karin. keď jej mixujem mäsové pyré a pochúťky v stolnom mixéri ETA 0010 oranžovom, tak keď ho zapnem,robí:prd,prrrd,prd,prd
""

Buď má veľké problémy
1, Karin

2, mixer

3, mixerka

4, ja s pochopením mixerky
lujza.j Ma dalsie decko..1/2 rocne....
panamaus S novým deckom si mohla kúpiť aj nový mixer

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

tom_i
Ako píše avalik, najprv nový mixér, tú tvoju starú herku eta010 odniesť na zberny dvor a potom sa odhlasit zo všetkých diskusií kde si zaregistrovaná a hľadáš odpovede na hrkanie vrkanie a podobne zvuky
4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
willma náááhodou ETU by som nedala ani za nič - je to fajn stroj, akurát sa modlím, aby nezahučala prevodovka - to je jediná náhradná súčiastka, ktorú už nevyrábajú . S ostatným súhlasím
tom_i No jo, ale tvoja nerobi uz 3 roky hrk hrk vrk vrk nebzuci ale mixuje. Ja proti ete nic nemam lebo moja babka ma tiez historicky kusok a slape jak hodinky. To len pani mixerka ma vecny problem
willma tak tak, dlho sa dievča nerealizovalo a tá moja potvora nie len mixuje, ale aj strúha a miesi a šľahá - je na ňu spoľah cesto kysne ešte počas miesenia.
misoft @tom_i - to nie mixérka má problém - ona samotná je problém.....
  zbaliť

mareko je offline (nepripojený) mareko

mareko
Mne sa zdá, že bzučí iba tebe v hlave, no a odpoveď (aby to nebola diskusia) je, skoč si k psychiatrovi, on ti poradí oveľa lepšie

bzučanie -vada mixéra?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.