Zavrieť

Porady

Utopeny mobil Nokia E52 v RedBulle

Nejde. Da sa este nejak podomacky rozchodit?
Tweety Učil si ho lietať?
Letko sto bodov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Rozobrať, pofénovať, to platí ak sa topí vo vode ale či to platí aj pri bulovi?
    Letko Napadlo ma utopiť ho vo vode a potom vysušiť, či to nepomôže.
    Tweety tiež som to chcela napísať, možno by aj pomohlo lebo je určite aj polepený

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    viem o jednom ericsone, ktory padol do nadrze s vodou a bol tam 5 dní ... po vybrati ho vysusili a "vydezinfikovali" domacou 52kou ... mobil potom fungoval este par rokov
    pioter007 no neviem, ak je mobil s baterkou vo vode tak skratuje, neviem si predstaviť že by to vydržal v pohode 5 dní a už vôbec si neviem predstaviť tú dezinfekciu to už vôbec nemohol rozbehať.. Moja bývala spolužiačka raz tiež nechtiac obliala v bare (zhodou okolností tiež sony ericson) neviem či vodkou alebo čím no a ten telefón to už nerozchodil, i keď ho hneď vysušila. Bol aj v servise ale oprava by bola skoro drahšia ako nový mobil (pálenka to asi spálila) takže nejak neverím tomu že mobil si pláva 5 dní vo vode, potom ho "dezinfikujú" pálenkou "52%" a on si bez problémov funguje ešte ďalších x rokov (trochu mimo hlavnej témy ale nedalo mi to neokomentovať)
    avalik nemusis verit ... nie je to info typu JPP ... na ten telefon som predtym aj potom casto telefonovala a mala som ho aj v rukach, tiez som tomu neverila ale je to fakt

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    ak je operator FlyMobile, tak treba velmi pomaly pridat este RedBull a tak ho rozchodit.

    expeeert je offline (nepripojený) expeeert

    expeeert
    A to ako si ho narval do tej plechovky?
    Inak mne sa poliala zdkadlovka redbulom - ako som ju mal v ruksaku na túre, tak plechovica mi praskla a mi čiastočne poliala aj foťák. ja som ho len jemne zvonku vyutieral navlhčenou handričkou, lebo redbull neskutočne lepí - chvíľu som mal problém so vstavaným bleskom, nakoľko je vyklápací a sa mi tam prilepil. Ale už fakčí v pohode.

    Utopeny mobil Nokia E52 v RedBulle

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.