Zavrieť

Porady

prenajom nebytovych priestorov susedovi

V roku 1999 som založila večierku z bývalej kočíkarne..urobili sme projekty na,ktoré sme aj realizovali, vodu,kanalizaciu,elektromery,vodomery,stierky,dla bu,obklady,bezpečnostné dvere podla noriem.V roku 2008 som ukončila živnos/konkurenčné supermarkety/a obchodik som si ponechala vedení ako sklad.v r.2013 začalo sa zateplpvaním domu a sklad mi na schodze vlastnikov vzali..Žiadala som aspon o čiastočnú kompenzácii nakladov na prerabku kočíkarne .Bola zamietnuta.Teraz po po zatepleny domu,som si pýtala kluč od nebytovych priestorov dozvedela som sa , že už "moja "predajna má noveho najomcu..suseda. Mám na niečo pravo?alebo..je to bezpredmetné ,mám nárok aspoň na čiastočné vrátenie nákladov.Pokiaľ by sa nebytové priestory nepostupovali inému nájomníkovi a zostali pre všetkých tak som ticho ...
Naposledy upravil valika2010 : 08.09.14 at 18:39
7 komentárov     zbaliť
Mila123 a?
misoft ...Enter.....
valika2010 hmm..prečo enter ?
misoft ...no písala, písala, nedopísala - stlačila Enter a teraz ..... je ticho, ako voš pod chrastou....
valika2010 na náklady všetkých nájomníkov bolo vykonané zateplenie,čelnej strany panelu a na schôdzi vlastníkov bolo dohodnuté,že priestor bude odovzdaný všetkým nájomníkom a teraz zrazu,niekto dostane hotový priestor ?Pokiaľ by sa nepostupovali priestory inému nájomníkovi /a to ešte susedovi./.nenam námietky..Priestory by boli pre všetkých nájomníkov...
valika2010 Misoft..však si mi nič nenapísal....
kopretinka a čo od nás vlastne chceš?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    prenajom nebytovych priestorov susedovi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.