Zavrieť

Porady

Tlačívá - DP (2002, 2003)

Ahojte poraďáci,

chcela by som poprosiť niekoho, kto má stiahnuté tlačivá daňového priznania k dani z príjmu PO za roky 2002 a 2003, keby bol taký dobrý a "hodil" ich na poradu. Nikde ich nemôžem zohnať, všade sú len roky 2004 a 2005.

Ak sa niekto taký nájde, vďaka vopred.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    maryann
    Ahojte poraďáci,

    chcela by som poprosiť niekoho, kto má stiahnuté tlačivá daňového priznania k dani z príjmu PO za roky 2002 a 2003, keby bol taký dobrý a "hodil" ich na poradu. Nikde ich nemôžem zohnať, všade sú len roky 2004 a 2005.

    Ak sa niekto taký nájde, vďaka vopred.
    Chod na www.drsr.sk a tam v sekcii vyplnenie tlačív na internete máš aj tlačivá na rok 2002 a 2003
    Tu by si to mala nájsť

    http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/kcxml/04_Sj9SPykssy0xPLMnMz0vM0Y_QjzKLN4g3MgsOAMmB2I76kX Ahb31fj_zcVP0A_YLciHJHR0VFAIW0KSw!/delta/base64xml/L3dJdyEvUUd3QndNQSEvNElVRS82XzBfMjZVRQ!!?nID=6_0_2 6SP&cID=6_0_26SP''
    Naposledy upravil katkaj : 21.04.06 at 06:56 Dôvod: pridanie linku

    maryann je offline (nepripojený) maryann

    maryann
    Vďaka za link, ale ja by som to potrebovala vo Worde alebo v PDF (príp. v Exceli). Vo formáte, ktorý sa dá klasicky vytlačiť, pretože to nebudem vyplňovať ja, ale kolegyňa, ktorá nemá prístup k internetu.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    maryann
    Vďaka za link, ale ja by som to potrebovala vo Worde alebo v PDF (príp. v Exceli). Vo formáte, ktorý sa dá klasicky vytlačiť, pretože to nebudem vyplňovať ja, ale kolegyňa, ktorá nemá prístup k internetu.
    Tak vo worde ani v PDF to nemám ale možno skúsený technik by to vedel z tej stránky stiahnut do wordu. Ale to už nie je moja parketa

    Tlačívá - DP (2002, 2003)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.