Zavrieť

Porady

Vie mi nikto poradiť, čim vyplniť špáry na tehlovom obklade v exterieri(širka špáry 10mm)

Vie mi nikto poradiť, čim vyplniť špáry na tehlovom obklade v exterieri(širka špáry 10mm) našiel som šparovaciu maltu od KNAUF-u ale 10eur za 5kg sa mi zda trochu moc.
Naposledy upravil Dav : 14.09.14 at 18:13
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Lepšie hľadaj,nie sú jediní,ktorí to vyrábajú (tá suma je prehnaná)...
    fero zjami dakujem za radu

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    na škárovanie sa používa klinker malta od rôznych výrobcov, napr.Quickmix, pokiaľ sa pamätám, nie je drahá ale veľmi prácne je škárovanie...
    Peggynka Ja som mu to poslala v SS,aby nebola reklama Od nich som mala komplet všetko pri rekonštrukcii a všetko OK.Keď som videla ceny v niektorých obchodoch-mala som dosť.Pri niektorých by som zaplatila 3x viac ako ma to stálo.
    lapejko myslím si, že reklama výrobkov tu nie je zakázaná...

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    Pred mesiacom som dofugoval s Quickmix FM. 30kg balenie okolo 10€ a spotreba cca. 8m2 podľa šírky a hĺbky špáry.

    Vie mi nikto poradiť, čim vyplniť špáry na tehlovom obklade v exterieri(širka špáry 10mm)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.