Zavrieť

Porady

Môžem používať pri vaginálnej mykóze nuvaring spolu s vaginálnou tabletou?

Ahojte baby...potrebujem poradiť, keďže nuvaring beriem iba niečo vyše roka. Mám nasadený nuvaring približne 2 týždeň, ale akosi ma navštívila mykóza. Kúpila som si canesten kobmi (krém a tabletu) Keď som si ju zaviedla samozrejme krúžok som vybrala, ale teraz neviem ako..mám 3 hodiny na rozmyslenie...lebo dovtedy môžem mať krúžok vonku....čo robiť..dať nedať..netusíííím
5 komentárov     zbaliť
Tweety A nebolo by rozumnejšie obrátiť sa priamo na svojho gynekológa?
hostiska ..bolo by..ale z cas.hladiska som to absolutne nestihla...preto hladam pomoc u zien, ktore sa s niecim podobnym stretli
lujza.j prečo si sa neopýtala hned v lekárni ak máš v meste otvorenú lekáreň..... zavolaj alebo tam zbehni....
fortunka Tak mu zavolaj, to hadam stihnes
hostiska ..posledna sanca o 20,00 bola volat do otvorenej lekarne..tam mi povedali, ze si kludne mozem zaviest aj nuvaring...ale NEODPORUCAM TO...do rana som nic nespala, mala som bolesti..takze radsej nezavadzat nuvaring,ak bola zaedena vag.tableta
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Nie som lekar, ale kruzok by som vybral v kazdom pripade. Pokial mate mykozu, je Vam zbytocny. Prioritne je vyliecit mykozu!
    lujza.j asi nie je zbytočný....
    NuvaRing je antikoncepční vaginální kroužek, který obsahuje malé množství dvou ženských pohlavních hormonů (etonogestrelum a ethinylestradiolum). Ty se pomalu uvolňují do krevního oběhu, kde zabrání uvolnění vajíčka z vaječníků a tím i otěhotnění.V prvním cyklu se NuvaRing zavádí do pochvy první den menstruace a ponechá se v těle 21 dní. Poté následuje týdenní pauza bez kroužku, během které by měla přijít menstruace. Po 7 dnech se kroužek opět zavede na další 21denní cyklus. Vše je v návodu podrobně popsáno.
    Funguje tedy stejně jako tabletky se 7denní pauzou.
    kaivorus Veľmi správne
    Ešte že antikoncepcia vie upozorniť aj na neduhy človeka, ale kto chce kam, pomôžme si tam.
    Canestén, vyliči kandidy za tri hodiny?
    To by ho nestíhali vyrábať .
    Používaním Canestenu a následne Nuvaringu, si môžete spôsobiť obrovské problémy na sliznici vagínyn zlizanie sliznice matetnice, a podobne.
    "Nepodarený sex, ...."

    Môžem používať pri vaginálnej mykóze nuvaring spolu s vaginálnou tabletou?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.