Zavrieť

Porady

e-mail z FS o neprijatí podania.

Dnes som dostala 8 krát e-mail od FS o neprijatí podania.Posledné podanie som mala 30-ho ktoré bolo aj prijaté.V správach na stránke FS nemám žiadne upozornenie.Stretli ste sa stým už niekto?Čo a kde by som mal hladať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chelsea34198 je offline (nepripojený) Chelsea34198

    Chelsea34198
    Treba si overiť na podania na portály, či pri všetkých je stav prijaté. Ak nie treba kontaktovať technickú podporu. Budú chcieť pravdepodobne PriScrn.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    ono to pravdepodobne súvisí s tým, že včera sa babrali na portáli a mali nasadzovať nejakú novú funkcionalitu - tak zase sa asi niečo podarilo...
    Kitty49 Presne,za dva dni mi odpovedali, že skušali niečo nové a nemám upozornenia brať do uvahy,ak mám všetko prijaté.Uf ,to mi odlahlo.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Dnes pre zmenu stránka FS vôbec nefunguje. Včera v noci som odosielala DP DPH aj KV - tiež mi vyhadzovalo chyby pri odosielaní. Potvrdenia som vytlačila (odosielala som cez eDane) a našla som podania aj v historii EZU, tak dúfam, že sú odoslané v poriadku. Mail z FS som zatial nedostala ...

    Ekonoom.sk je offline (nepripojený) Ekonoom.sk

    Som konateľom a spolumajiteľom spoločnosti Ekonoom.sk s.r.o., pravidelne publikujem odborné články. Majitelom významných účtovných certifikátov a venuje sa najmä problematike daní a odvodov. ...viac Ekonoom.sk
    Podla mojich skúsenosti FS ma niekedy problém s doručením výkazov. U nás fungovalo to ze sme zrušili a aktivovali ID. Ak nie treba kontaktovať technickú podporu.

    e-mail z FS o neprijatí podania.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.