Zavrieť

Porady

Pdf subor - zobrazovanie reklamy

Zdravím pc maniakov,
potreboval by som radu ohľadom pdf súboru z ničoho nič mi začalo ukazovať nejakú reklamu alebo skôr obrazový odkaz na aktualizovanie.Nachádza sa to v ľavom hornom rohu a pri tlačení na papier mi to tiež vytláči. Už som to aj aktualizoval a nič, stále to tam je.
Prosím o nejakú radu
Naposledy upravil taiko : 05.10.14 at 11:46
taiko mozes sem ten pdf prilozit?
andris69 Neviem ako to tu priložiť, ale v podstate už to mam vyriešené. Poradili mi aby som si nainštaloval Foxit Reader a už to mi tam nezobrazuje takže super, len teraz neviem keď to odošlem mailom niekomu inému čo nemá nainštalovane Foxit Reader či mu to zobrazí
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    A v čom ten PDF súbor otváraš?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    andris69 Otváram to v Adobe Reader XI
    misoft Skús Foxit Reader - je voľnou a jednoduchšou variantoch AR. Lebo toto vyzerá na vnorený link v pdf .
    http://www.foxitsoftware.com/Secure_PDF_Reader/
    andris69 Supeer už to zmizlo veľká vďaka, ale mam ešte jednu otázočku keď pošlem ten pdf subor vytvoreny vo Foxit Reader a príjemca bude mat napr. Adobe Reader tak mu to v pohode otvori alebo si bude musieť doinštalovať ten Foxit reader.
    misoft Pdf súbor bude stále pdf súborom. Či už poslany z FR, alebo vytvorený iným programom (napr. Wordom a uložen ako pdf). Takže žiadne strachy..
    andris69 Tak potom všetko OK, ďakujem
      zbaliť

    Pdf subor - zobrazovanie reklamy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.