Zavrieť

Porady

Návrat na pôvodne miesto po rodičovskej dovolenke

Dobrý deň,
chcem vás poprosiť o radu.
Po 6 rokoch v zamestnanií som nastupila na MD, pred ňou som bola 7 mes. PN (rizikove teh.), potom na RD, ktora stále trvá. Chcela by som sa po dovršení 2 rokov dietata vrátit na svoje pôvodne miesto. Pred mojím nástupom na MD, počas mojej PN prijali 2 nové zamestnankyne na moje zastupovanie, v zmluve mali napísane obe "na zastupovanie XY počas materskej a rodičovskej dovolenky". Mám nárok na svoje pôvodne pracovne miesto?
Počas zamestnania pred MD a RD som si musela spraviť špecializáciu, kvôli práci na konkrétnom oddelení, ak ma preradia na iné oddelenie táto špecializácia mi nebude plati, je možné že by som kvôli tomu bola krátená finančne...ani jedna z nových zamestnankýň túto špecializaciu nemá.
Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Mas narok na povodne miesto, ak to miesto stale existuje.
    Nezabudni najneskor mesiac pred planovanym koncom RD pisomne oznamit zamestnavatelovi navrat do prace s datumom nastupu.

    Návrat na pôvodne miesto po rodičovskej dovolenke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.