Zavrieť

Porady

Môžete mi poradiť ohľadom začatia predaja módneho oblečenia zo zahraničia

Mala by som zaujem zacat s predajom styloveho outletu zo zahranicneho dovozu ako je turecko anglicko a USA ci uz otvorenim vlastneho obchodu alebo formou internetoveho predaja a ztoho dovodu by som potrebovala poradit od ludi couz stym maju skusenosti a taktiez par dodavatelov tovaru ich kontakty dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Kontakty si najdi zadanim klucoveho slova do vyhladavaca.
    Na otvorenie eschopu je tu uz vytvorenych dost tem, staci ti zalistovat a precitat . Na otvorenie kamennej predajne, potrebujes priestor, zariadenie a pokladnu.

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    arizona, niko.presov, Ikapo, luana38, noemi-ke
    Neužitočné (1)
    4
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka no keby to bolo tak jednoduché..........
    alaya1 Pre cloveka, ktory ma financne moznosti nie je otvorenie predajne ziaden problem. Co je na tom zlozite?
    kopretinka podľa teba ona má finančné možnosti?
      zbaliť

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Ľudia tu nemajú radi otázky práve aj tohoto typu. Prečo? Ty nemôžeš chcieť bez svojho pričinenia žiadať od niekoho, aby ti základ podal na tácke. Bueš ich konkurenciou.
    Máš skúsenosti s textilom, ovládaš druhy látok, vyznáš sa v materiáloch a trendoch? Nielen z lifestylových článkov. To je povrch. Máš poňatie o obchode a pod.?
    Tých outletov je tu požehnane na Slovensku. Ešte horšie je, ak človek nájde značkový model ako tohtoročný (bol dvojročný) v e-shope za 100 eur, keď si ho dcéra priniesla zo sekáča za 10 eur ešte i s visačkou nepoužitý. Našla som ten model v Čechách v e-shope. Majú aj kamennú predajňu. Tá zn. sa tam pohybuje medzi 3 až 4 tisíc korunami českými. Tak to by sa ľuďom nemalo robiť.
    Ja by som asi išla buď cestou franšízy, a skôr zo Západu ako z Turecka, Číny a pod.
    Odpovedám iba na názov otázky, nie to čo je v zadaní.
    To chce presedieť hodiny pri PC na nájsť takéto ponuky. V Taliansku nájdeš určite. Musia však súhlasiť s umiestnením tvojej predajne. Pomohli by ti ju rozbehnúť. Takto funguje asi väčšina zn. butikov v OC.
    Alebo ak máš schopnosti navrhuj sama, ev. zamestnaj mladých návrhárov a zamestnaj slovenských ľudí. Krajčírske dieľne nájdeš. Tu je toľko kreatívcov, že sa ti možno nesníva a sú dobrí. Ak máš obchodného ducha, kreatívec ho mať nemusí, budete sa potrebovať.
    Ide o to, že zn. je na Slovensku stále málo. Príď s niečím originálnym na trh. Nie tuctovým. To je môj pohľad.

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    kopretinka, lujza.j, avalik, arizona, Kvaka
    Komentár, nie odpoveď (2)
    3
    kopretinka neviem,kto dal tomuto mínusku,ale korela to presne vystihla......nabehnú sem nádejní tiežpodnikatelia takéhoto typu a zadajú tak širokú otázku,že na to by nestačilo niekoľko hodín vypisovania....ale oni to chcú a najlepšie ešte všetko na striebornom podnose..........

    Môžete mi poradiť ohľadom začatia predaja módneho oblečenia zo zahraničia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.