Zavrieť

Porady

Vyhrážanie od konkurencie

Ako sa môže brániť zákazník ,alebo aj predávajúci od vyhrážania konkurencie?
Naposledy upravil ivka70 : 13.10.14 at 11:03 Dôvod: Cela otazka v nazve
6 komentárov     zbaliť
arizona A ako sa moze vyhrazat tvojmu zakaznikovi? A preco? Ako vie,ze je to tvoj zakaznik? Akym sposobom sa mu vyhraza?
taiko napr. "Neopovas sa u neho kupovat, lebo Ta tu aj s nim rozkopem a Tebe zabezpecim, ze Ti nikto nedoda tovar". Absurdne, ale podla mna na SKK mozne
buchač Tai, toto ale nemyslíš vážne ??? Či ?

Ako sa môže nejaký predajca vyhrážať kupujúcemu?
Ono hej, toto niekedy fungovalo v dávnejších časoch v reálnom živote niekde v Amerike a či inde, kde mafia zastrašovala bežný ľud. Ibaže tieto časy už minuli..

Ale dnes a cez internet?
babula299 Prečo? lebo obchod by nebol môj ,ale jeho
babula299 presne ! a teda čo stým
misoft Problém? Ani nie! Zákazník, ktorý schytal toto "varovanie" - tak ten by mal konať inak:
a) už k nemu nevkročiť;
b) ísť ku konkurencii;
c) upozorniť známych na toho obchodníka a jeho spôsoby. Ti by upozornili svojich známych, ti ďalších...... A obchodník by mal prázdny obchod.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Ja by som sa branil tak ako kazdemu inemu vyhrazaniu. Upozornil by som slusne, na nekale konanie a ak by vyhrazanie pokracovalo aj nadalej upovedomil by som policiu.

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    Môže si to nevšímať Alebo v prípade vážnych problémov kontaktovať políciu. Neviem, čo konkrétne by sa malo diať... ohováranie, podplácanie, rôzne poplašné správy a slvoné útoky sú realita obchodu u nás

    Vyhrážanie od konkurencie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.