Zavrieť

Porady

Problém s prepisovaním súborov napriek tomu že som spravca.

Zdravím,
mam problém prepísať súbor, nie len tento ale v podstate všetky, či ide o poznámkový blok alebo len premenovať súbor. Ntb som si objednával cez kamaráta ktorý má firmu, teda s alzy (-20% dph),, Došiel mi s nainštalovaným win 8.1, som správcom ja, keďže len ja mám učet (na heslo) a neviem sa pohnúť ďalej Prikladám obrázky ako to vypadá Ide o zmazanie ten zátvorky, ktoré nejde Ďakujem za odpoveď
Naposledy upravil Stephax : 16.10.14 at 13:48 Dôvod: Pridanie obrázku
problem.png  
problem 3.png  
problem 2.png  
Bez názvu.png  
Bez názvu.png  

1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    Pravým tlačítkom klikni na Tento počítač, potom daj spravovať - Local users and groups - Users a tam sa Ti vypíše aké máš kontá. Na ikone pri administrátorovi budeš mať šípku dole, tzn. že je skrytý. Na konto Michal klikni pravým tlačidlom a zvoľ vlastnosti. V member of pozri či máš administrators. Ak nie tak nemáš administrátorské práva.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Stephax Problém je že tam to "Local users and groups" nemám,, Aktualizujem obrázky, je to tam
    Ferdosondo Tak skús cez štart - ovládací panel - používateľské kontá. Mám W7 a asi máš W8, ale tam by to malo byť podobné.
    Stephax Len jeden účet, napísané tam je názov účtu, mail, "Administrátor" a chránené heslom,, ma napadlo či to nemôže byť tým, že to kupoval kamarát na firmu, lebo niekedy sa mi v "tento počítač" zobrazí že "V sieti pepi-pc"(On sa volá Peter), a keď to chcem otvoriť tak mi vyskočí tabuľka že "Prístup odopretý, kontaktuje administrátora. Je to tam od kedy som prvý krát zapol ntb, a netuším ako sa to tam mohlo dostať
    Ferdosondo Ak tam máš názov konta "Michal" pod tým "Administrator" a pod tým "Chránené heslom", tak by si mal mať administrátorské oprávnenie. Tým pádom by si mohol robiť všetko.
    Stephax Crysis som vyriešil odinštalovaním Bitdefenderu Ten zmazával CryEA.dll hneď jak sa objavil v počítači, nechám si len antivirak čo je pre win 8, teda Windows defender, ale stále mi nejde do hlavy prečo som to nemohol prepisovať, aj keď som administrátor
      zbaliť

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    v prikazovom riadku zadaj "net users" a prilep sem obrazok. Malo by Ti to ukazat vsetkych lokalnych uzivatelov vytvorenych na Tvojm PC
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Stephax Je v obrázkoch :-)
    taiko Ja tam vidim iba uzivatela Administrator a MIchal a to je ten, kto Ti moze povolit prava. Pod akym menom sa prihlasujes Ty?
    Stephax No veď práve že ja som Michal, len jeden učet je, a ten je môj, preto to nechápem, ten účet administrátor nevidím keď sa prihlasujem, môže byť nejak skrytý ?
    misoft Lenže na takéto úkony má oprávnenie Administrátor. Takže budeš musieť kliknúť na súbor PTM a v zozname vybrať Spustiť ako správca - takže sa to vykoná pod Administratorskym účtom. Aby si vedel: účet Michal má práva spravcu, ale LEN tohto účtu! V počítači sú totiž dva účty - User účet Michal (tvoj a viditeľný) a účet Administrátor (správca všetkého a neviditeľný).
    Do Admistratorske by si sa mal dostať odhlasenim a malo naskočiť prihlasovanie k účtom a tam by mal byť viditeľný.

    Inak ty chceš prepisovať - premenovať súbor knižnice? Od hry? Nie dobrý nápad - hra padne! V hre sú odkazy na presné knižnice a keď zmeníš knižnicu - hra nebude vedieť ako sa volá a bude hľadať pôvodnú = fatal error.
    Stephax Nie, hra mi píše že potrebuje CryEA.dll, to nebolo neviem z akého dôvodu nainštalované, tak som to stiahol s uloz.to CryEA.dll a keď som to chcel nakopírovať do toho súboru tak mi to vypísalo že potrebujem oprávnenie admina,, Na obrázku ako sú zobrazené priečinky v ktorých sa to nachádza > tak do priečunku Crysis 3 to nakopčilo, ale do priečinku Bin32 mi to nechcelo s tým názvom nakopírovať, jedine v tom prípade že som zmenil názov. A súbor ktorého TYP je "Rozšírenie aplikácie" sa nedá spustiť ako správca
    misoft Lebo ten priečinok je a priori chránený. Takže ako User ho neprepíšeš. Radili sme ti - jediné ako Administrátor!
    http://thehow2everything.blogspot.sk...is-3-wont.html
    http://fixpcnyc.com/how-to-fix-cryea...-for-crysis-3/
    Stephax Neviem to prepísať ani ako administrator. Dám "premenovať" vyskočí mi tabuľka že to chce oprávnenie admina, dám okey a aj tak to nejde,, na desktope som taký problém nikdy nemal, neviem čo to je
      zbaliť
    kopretinka 16.10.14 12:51 odstránil(a) z Porady

    Problém s prepisovaním súborov napriek tomu že som spravca.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.