Zavrieť

Porady

nosne madle

mam 3 syna ma soplikz uz vyse roka na orl mi povedali ze ma stale streptokoka a treba vybrat madle chcela bz som sa spytat ci sa neda ina liecba alebo len vyber je nutny ved ked mu dam vybrat madle aj tak streptokoka bude mat v sebe dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    A bola si s ním aj u iných lekárov? Ja som si overovala,či je to tak,ako tvrdia.Zaplatila som si vyšetrenie,netrúfala by som si rozhodnúť,keďže nie som lekár.Pozri aj tu:
    http://www.pluska.sk/izdravie/zdrave...alebo-nie.html

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Nedávaj mu vybrať mandle. My sme synovi dali pred 15 rokmi (mal vtedy 4 roky) a nič to nepomohlo. Akurát ho tým len potrápili. Treba to preliečiť antibiotikami. VYbratie nosných mandlí nepomôže na choroby, je to len taký pokus lekárov: skúsime - uvidíme. Detská lekárka povedala, že aj tak mu tie nosné mandle časom dorastú.

    Sym má od detstva (cca od 9 rokov) alergie na trávy (najmä začiatkom leta), len neviem, či to s tým súvisí. Nemôžem to tvrdiť, ale vylúčené to nie je.

    Jedine, keby to bolo fakt vážne a chronické a bolo by to posledné riešenie. Ale len preto, lebo to doporučili, tak to nedaj.

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Tak isto,nie som lekar,napriek tomu by som zvazila ich odstranenie,su dvolezite pre imunitny system dietata do 7-8roku zivota,skusila by som konzultovat to s alergoimunologom...
    Anika61 Teraz vidim,ze Peggynka uz na to vlastne pridala odkaz....
    Kvaka 20.10.14 20:49 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.