Zavrieť

Porady

Nové originálne kazety vložené, vytlačených 10 strán a tlačiareň hlási Error ...kde môže byť chyba?.

Už som pregumovala kontakty na kazetách podľa inštrukcií predajcu kaziet, potom reštartovala PC, na chvíľku hláška " skontrolovať tlačové kazety " zmizla, ale keď som zadala tlačiť , ani sa nepohlo nič a znova netlačí.
misoft Pridaj - aká tlačiareň?
Zitulda HP psc 1315 all-in one
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Po výmene tlačových kaziet treba obvykle spustiť kalibráciu tlač. kaziet, resp vytlačiť skúšobnú stránku. Treba si pozrieť manuál ku tlačiarni, tam je to popísané, ako sa to robí.
    Stiahni si nástroj pre diagnostiku pre tvoju tlačiareň, nainštaluj a postupuj podľa pokynov na obrazovke : http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/s...74568&sw_lang=
    Naposledy upravil sosak : 23.10.14 at 20:11
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Zitulda všetko bolo urobené aj pár strán vytlačilo a ptom už nič
    ...ako som to písala. manuál nemám. lebo to je zdedená tlačiareň.
    Zitulda Dušan, je to tlačiareň HP - psc 1315 all - in - one
    misoft http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/m...product=374568 manuál v CZ User Guide
      zbaliť

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Vytlačí doc. pri oskenovaní bez použitia PC? Pokiaľ nie, odišiel pravdepodobne HW. Môže byť chyba aj v kazete, skúste čb aj farebne.

    Nové originálne kazety vložené, vytlačených 10 strán a tlačiareň hlási Error ...kde môže byť chyba?.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.