Zavrieť

Porady

chybné číslo FA z Metra do KV

Ahojte,

viem že sa to tu už viackrát riešilo, ale mne sa aj napriek tomu nejako "podarilo" do KV za 2Q zadať namiesto toho ich nemožného dlhého čísla z faktúry to kratšie "nesprávne" z bločku.

Myslíte, že je potrebný dodatočný KV a či radšej dúfať, že tieto drobné chyby naši páni všemocní veľkoryso prehliadnu?

Vďaka za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Papierniková je offline (nepripojený) Papierniková

    Papierniková
    v prípade, ak zistíš chybný údaj v KV DPH je lepšie poslať dodatočný s opravou ... ako čakať na kontrolu a výzvu z DÚ
    IvetaH Je toho strašne moc, preto som to ešte neopravila.
    Tvoja priateľka Antonia Jendrišáková
    Nám v Metre oznámili, že oni pre KV uvádzajú číslo včetene zátvoriek uvedené na fa.

    IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

    IvetaH
    Ja som tak nahodila celý 1. kvartál a neopravila. Ak ma vyzvú k oprave, tak opravím.

    macicka je offline (nepripojený) macicka

    macicka
    no mne uz sa stalo, ze ma vyzvali opravit KV kvoli cislu faktury. ale bolo to vo firme, ktora v ma KV dokopy mesacne asi 20 poloziek, tak tam sa im to asi podarilo "zistit". a napr. naposledy mi danovy urad vytkol zle IC DPH pri slovenskom plynarenskom priemysle a napokon som zistila, ze zmenili IC DPH k 1.1.2014, ale nikde na fakture to neuviedli - myslim zmenu toho IC DPH a tak som teraz posielala za 8 mesiacov dodatocne KV - a to je iba jeden klient, teraz musim pozriet aj inych klientov a predpokladam, ze aj tam budem mat nespravne stare ic dph, ktore platilo do 31.12.2013..ako aby sme sa nenudili

    pohodička je offline (nepripojený) pohodička

    pohodička
    Ja som tiež riešila problém s číslom faktúr z Metra, ale správne číslo Fa je na pokladničnom doklade z registračnej pokladnice.
    IvetaH to je to nesprávne číslo, čo som si nahodila v 1Q.

    chybné číslo FA z Metra do KV

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.