Zavrieť

Porady

Prečo pridanie srdiečka neposunie otázku v zozname Horúcich tém dopredu?

Včera poobede pribudli v rozpätí ani nie pol hodiny dve témy. Na prvom mieste v zozname Horúcich tém na hlavnej stránke Porady je z nich stále téma=debata z rubriky "Porada (o stránke Porada)" s dvoma srdiečkami a až na treťom mieste je téma=otázka z hlavnej rubriky "Zdravie", aj keď jej pribudlo tretie srdiečko. Nemám nič proti tej prvej téme, ale systémovo prečo pridanie srdiečka neposunie otázku pred tému s menším počtom srdiečok? Všimla som si to preto, lebo som prispela do obdivoch tém a odbornej otázke som pridala aj srdiečko. Aký význam má vlastne pridávanie srdiečok, ak to na poradie v Horúcich témach na hlavnej stránke Porady nemá vplyv?
Pridávanie užitočných bodov stále presúva poradia, nedá sa takéto presúvanie poradia zabezpečiť aj v Horúcich témach podľa pridávania srdiečok za určité časové obdobie?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    dala som srdiečko a hneď je táto téma prvá.........a to ešte nebol pridaný ani komentár,čiže dve srdiečka a už je to horúce..........
    luja5 Ja som pred chvíľkou pridala srdiečko (tretie) odbornej otázke "Vydržanie pozemku ako postupovať" a otázka sa z miesta ani nepohla.
    luja5 26.10.14 00:09 odstránil(a) z Porady

    Prečo pridanie srdiečka neposunie otázku v zozname Horúcich tém dopredu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.