Zavrieť

Porady

Chybový protokol - ako opraviť KV?

V septembri sme vystavili dobropis na vrátené palety. Program mi natiahol do C1 v KV. Dnes som zistila že na stránke finančná správa mám vygenerovaný chybový protokol. Mám v ňom uvedenú chybu 3002-nie je vyplnený kód ani druh tovaru a 3006- MJ nie je vyplnená. Ide o vrátené drevené palety zo zámkových dlažieb. Ako opraviť chybu? Kód a druh tovaru sa nevyplňuje len v prípade MT, IO , kovy a poľnohosp. ob.?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    books je offline (nepripojený) books

    books
    Dobrý deň, aj mne prišiel taký protokol, spravila som opravný KV a zase mi prišiel taký istý chybový protokol, tak som napísala na kontaktné centrum podpory a dali mi takúto odpoveď: V tomto prípade Vám odporúčame poslať cez Všeobecné podanie pre Finančnú správu SR daňovému úradu oznámenie, že nie je dôvod podávať z Vašej strany opravný resp. dodatočný KV, pretože ide o opravné faktúry k faktúram uvedeným v časti A.1. KV, ku ktorým sa neuvádza ani kód ani druh tovaru ani MJ.
    Na základe toho som podala oznámenie, ako mi bolo poradené.
    Vivči Ďakujem pekne za pomoc a radu!!!!

    Hryzko je offline (nepripojený) Hryzko

    Hryzko
    Dobrý deň. Aj ja som mala ten istý problém. Len upresňujem odpoveď, že na stránke Finančnej správy v časti Infoservis je doplnená informácia ohľadom tejto záležitosti - viď odkaz na stránku https://www.financnasprava.sk/_img/p...l_dopl_opr.pdf ( od strany 10)

    Chybový protokol - ako opraviť KV?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.