Zavrieť

Porady

Detská kaviareň s ihriskom v menšom meste

Myslíte, že má zmysel otvoriť detskú kaviareň s ihriskom v menšom meste /cca 50tis.ľudí/, ak už tu 1 existuje a funguje? Ja myslím, že áno, lebo je iba na sídlisku ja chcem spraviť inú a lepšiu s lepšími službami pri centre mesta, kde je dobrá spádová oblasť. Máte nejaké skúsenosti s týmto?
taiko A ako funguje detske ihrisko, ktore uz prevadzkujes? http://www.porada.sk/t185188-interie...ml#post2527852
Riki123 Veľmi dobre
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Vsetky tvoje prispevky su o interier.ihriskach....dokonca v jednom pises ze prevadzkujes uz....tak k comu smeruje tato tema predpokladam ze zase k reklame .....
    Riki123 Máme 1 vo veľkom meste, tam je to o niečom inom...načo mi odpovedáte na niečo otázkou?Toto je diskusia a nie vypočúvanie...alebo ste z FBI?...
    taiko len treba dat pozor, aby sa diskusia na reklamu nespustila, lebo potom admin temu zmaze, len tak zasvisti

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    @Riki123, ťažko sa odpovedá na tvoju otázku. Nie je na tom nič čudné, že skalní poraďáci sa bližšie pozrú na niekoho, ak majú pochybnosti o smerovaní zadanej témy. Nemyslím si, že na tvoju otázku tu dostaneš odpoveď. A to preto, lebo neverím, že niekto sem napíše, že áno mám také super ihrisko v malom meste a je tu ešte aj ďalšie, nie také dobré ako moje a šľape mi to. Alebo prípadne prizná, že mu to nešľape. Počkám si, či sa mýlim. Ak áno, popredu sa ospravedlňujem.

    Detská kaviareň s ihriskom v menšom meste

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.