Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nehnevaj sa, ale trochu od veci otázka.

    Skúsenosti má len ten, komu sa niekto chcel dostať cez tieto dvere hentej značky.
    Môžu byť - sú len dve možnosti tých skúseností:
    1. Buď dvere a ich mechanizmus (akože) odolali a majiteľ je spokojný, takže bude chváliť.
    2. To druhé

    Bezpečnostné dvere majú za účel ochrániť objekt pred tými obyčajnými, bežnými zlodejmi.
    Ak by sa do práce pustil fachman-odborník, ktorý študoval Vysokú školu zlodejskú v Leopoldove alebo Ilave, tak smola.
    Aj tie bezpečnostné dvere sa dajú otvoriť...ako aj hociaké auto, napojené na tie satelity a zabezpečené krista krážom.

    Slovami básnika :

    Niet dverí, do ktorých by nepasoval kľúč...každý zámok sa dá otvoriť !
    nevedia mi prísť na meno Myslel som ako ste spokojni napriklad s montazou dveri, izolacnymi vlastnostami a pod.
    buchač Nuž ak takto znie otázka ?

    Ja mám síce ADLO...ale tie bezpečnostné dvere sú v podstate na jednom princípe.

    Mám ich už roky rokúce a keďže mi ich montovala ich originál ADLO firma, tak som spokojný so všetkým.

    Ono v podstate záleží nie od značky, ale aj od montérov. Výrobok môže byť fajn, no keď osadenie urobia fušeri, tak to potom bude aj tak vyzerať.

    Máte niekto skúsenosti s bezpečnostnými dverami Shark?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.