Zavrieť

Porady

Parkety rovno na dlazbu.

Je mozne(rozumné) polozit parkety rovno na dlazbu?Nechcel by som dlazbu vysekavat ak by to bolo mozne.Na 60 % je podlahove kurenie.Resp.aky velky vpliv na vykurovanie by malo polozenie popripade novej dlazby rovno na staru.Dakujem.
Naposledy upravil mardzi : 02.11.14 at 16:01
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    nemal by s tým byť problém, akurát neviem, či riešiš keramickú dlažbu alebo plávajúcu podlahu alebo lepené parkety?
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mardzi Dik za odpoved.Teraz je keramicka dlazba,na nu by som chcel dat plavajucu podlahu.Ako som pisal,neviem ci by to nemalo velky vpliv na to podlahove kurenie.
    lapejko kúrenie bude mať dlhší nábeh a horšiu účinnosť, ale fungovať to bude, doporučil by som ale skôr lepenú vinylovú podlahu.
    mardzi dik za nazor,ale gumu asi nie.aj ked ma nizsi tepelny odpor ako lam.podlaha.
    lujza.j tiež by som dala vinyl....ale sama by som to nepoložila.....tak som dala plávačku....to nie je guma ako kedysi..
    ...mám dlažbu v obyvke..plávačku by som na ňu isto nedala....tam jedine vinyl....
    marleau Tiež som bol proti gume,ale teraz je na poslednom mieste laminát.
    mardzi OK,Dik za nazor.Pojdem sa pozretdo obchodu ako to vyzera na vlastne oci.To by som ale musel najprv vyrovnat spary a nerovnosti medzi dlazbou.Ako a cim najlepsie?
    lujza.j lapejko ..možno prihodí link...ceny sú však daleko väčšie ako plávačka...len tak na okraj
    lapejko trochu som sa kochal Topgearom..., ktoré mesto máš najbližšie?
    lapejko takéto niečo sa dá použiť na zarovnanie škár v dlažbe, slušný prehľad vinylov má www.gerflor.sk
    lapejko výspravka http://www.thomsit.sk/produkty/rs-fix/
    mardzi Bratislava
    mardzi Dakujem vsetkym,a hlavne lapejkovi.Idem to omrknut.
      zbaliť

    Parkety rovno na dlazbu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.