Zavrieť

Porady

zostanú mi hry na steame už navždy

mám takú otázku - ak si kúpim hru na steame a po čase sa mi pokazí PC a hra sa mi teda npr. zmaže z HDD - môžem si ju nainštalovať zo steamu už zdarma keď som si ju raz kúpil alebo pri ďalšej inštalácii treba znovu kupovať ?

Myslím že keď som si niečo kúpil raz tak si to môžem nainštalovať koľko chcem už bez poplatkov ale pre istotu sa pýtam lebo neviem ako to naozaj funguje

Dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ty si to môžeš nainštalovať na svoje PC koľkokrát len chceš (ak napr. preinštaluješ operačný systém). Dokonca ty si to môžeš nainštalovať aj na viac PC, ale hrať môžeš len v tom istom momente len na jednom.

    Ak si prihlásený na jednom a tvoj kamarát (ak by ti napadlo dať mu svoje prístupové údaje) by sa chcel prihlásiť na inom PC, tak ťa to upozorní, že sa prihlasuješ na inom PC. Ak to potvrdíš, tak na prvom ťa odhlási a na druhom ťa prihlási. Ak zamietneš, tak toho kamaráta to odhlási.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Áno. Raz zaregistrovaná hra je už majetkom to, kto ju zaregistroval.
    V prípade, že by sa pokazil PC, po prihlásení na STEAM sa ti zobrazí zoznam tvojich registrovaných hier. Môžeš potom ju inštalovať znova, ale iž nemusíš zadávať SN, prípadne registrovať. Už si si ju raz kúpil - je tvoja.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Na základe tohoto http://sk.wikipedia.org/wiki/Steam_(program) predpokladám (nie som hráč), že by nemal byť problém.

    zostanú mi hry na steame už navždy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.