Zavrieť

Porady

Ako postupovať od 1.11. keď máme ešte "staré" stravné lístky ?

30.októbra nám prišlo upozornenie od Cheque Dejeuner že od 31.10. sa zvyšuje min.hodnota stravného lístka na 3,15 eur (keď som bola 21.10. na mzdovom školení, ešte novela schválená nebola...) Kolegyňa mala už nakúpené stravné lístky v min.hodnote 3 eurá, ktoré nám dnes rozdala. Čo ďalej? Má nám dokúpiť 15-20centové lístky (existujú vôbec také?) alebo vrátiť lístky a nakúpiť nové? Zamestnávateľ sa ešte nestihol ani vyjadriť, akú hodnotu budeme vôbec dostávať..Zdá sa mi to celé všetko narýchlo..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zlatica76 je offline (nepripojený) zlatica76

    zlatica76
    Treba sa dohodnúť so Cheque Dejeuner - sú dve možnosti:
    - pošlete staré lístky naspäť, vrátia vám peniaze a objednáte si nové lístky v novej hodnote
    - možno sa dajú vytlačiť lístky aj v malej hodnote 0,15 eur. Mám nejasný pocit, že tie lístky tlačia viac-menej na požiadanie.

    Najprv si ujasnite, čo vám vlastne zamestnávateľ bude dávať, a potom sa dohodnite s dodávateľom lístkov.
    JAJA11 lístky treba vrátiť, dodajú vám nové.... riešili sme už tento problém, nechceli dotláčať v nízkej hodnote lístky....

    olasova je offline (nepripojený) olasova

    olasova
    My sme doobjednavali rozdiel napr. narok zamestnanca 21ks mame 3,- eur listky rozdiel 0,15 eur x 21 listkov = 3,15 doobjednala som 1x 3,15 a takto postupne u vsetkych, v pohode nam vytlacili aj v mensich hodnotách do 2eur

    Ako postupovať od 1.11. keď máme ešte "staré" stravné lístky ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.