Zavrieť

Porady

Neviem si vybrat reproduktor pomôzte mi !

Z tichto si neviem vybrat prvá : http://m.alza.sk/logitech-z-623-d189432.htm ............ a druhá : http://m.alza.sk/reproduktory-genius...000-d94165.htm

Hlavne na pocúvanie hudby a na filmy ...... preto sa neviem rozhodnut lebo ten logitech dobre ze ma len 2.1 zostavu ale lahsie ju mozem brat na chatu a podobne ..... ten genius je preto dobrý lebo ma 5.1 zostavu (co je pri pozerani filmov velmi dobre/ pocit miesnosti ).
Uz vopred diky za odpovede ...... sorry za pravopis a pod ...... a piste len na temu prosím !
Naposledy upravil Dave0_0 : 08.11.14 at 23:26
misoft A k čomu? Alebo si to máme z palca vycucať?
taiko to na com si chces tie filmy a hudbu spustat, ma 5.1 vystup?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Vieš - 5.1 je síce dobrý pre priestorový posluch. Ale pokiaľ budeš mať film vo zvukovej verzii 2.0 (teda stereo) - tak ti 5.1 bude na **** - priestor z toho nedostaneš (max. pseudopriestor).
    A veľmi pochybujem, že na chatu budeš ťahať nejaký super prehrávač BR, aby si si "vychutnal priestorový zvuk" - max. nejaký NB - a tam ti úplne stačí 2.0
    Dave0_0 Díky !
    Ahoj, riešim som podobný problém po vianociach. Doprial som si nový pc s monitorom a všetkým ako sa patrí, lenže som zabudol na reproduktory. Na notebooku take veci neriešim, kedže je to tam zabudované všetko. Ja som vyberal na www.zmazanáreklama.sk. Určite je lepšie 5.1 pretože ten zvuk a celý zážitok e nepopísateľný. Vezmi si to tak, že na chatu nechodíš každý deň a aj keď ideš, tak raz dva sa zbalíš, nahádžeš to do auta a ideš. Určite aj na chate bude väčšia párty s dobrým audiom.
    Naposledy upravil kopretinka : 31.05.15 at 20:19

    Neviem si vybrat reproduktor pomôzte mi !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.