Zavrieť

Porady

Práca vo VUB

Nájde sa tu niekto, kto má info o práci vo VUB? Konkrétne ma zaujíma práca na pozícii poradca klienta/teller. Neviete aspoň orientačne aký je tam plat a pracovná doba? Banka je otvorená od 8 do 17, tak či majú krátky a dlhý týždeň alebo ako.
Pýtam sa, lebo majú voľné miesto, tak či si mám dávať žiadosť.
ďakujem
taiko zivotopis posli, kazda skusenost s pohovorom je dobra. ved vzdy mozes odmietnut, ked sa Ti nieco nebude pacit.
Mila123 v TB majú H*M na takýchto pozíciách cca 1000€/mesačne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Od 8,00 do 17,00 moze byt kludne standardny pracovny 8 hodinovy cas s hodinovou obednajsou prestavkou.
    hankabenesova nič pre mňa, keďže mám malé deti, treba aj úlohy, škôlka do 15,30 ach jó.....
    ivka70 Moze, nemusí - treba sa pýtať na pohovore

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Poradím - opýtaj sa priamo pri zdroji. Platy vo väčšine prípadov nezverejňujú - vyjednáš, alebo sa dozvieš pri pohovore.
    Čo sa týka pracovnej náplne a času - opäť banka ti dá informácie, alebo sa to dozvieš pri pohovore....

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Ja to zas vidim na pracu na smeny, resp. kratky a dlhy tyzden. Ak sa banka otvara o 8.00 neznamena to, ze o 7:59 staci prist do prace a o osmej sa posadit ku stoliku a skerit sa na navstevnikov. V banke sa pred otvorenim musi zabezpecit cela kopa veci, ktore su uz vykonom prace. Realne to vidim na zaciatok vykonu prace 7:15 a odchodom cca 15:45 a druha smena pride na 9:15 a odchadza 17:45, nakolko o 16:59 do banky moze este vojst zakaznik ktoreho mozno treba 15 minut obsluhovat, nasledne sa v banke pocita aj to co si nikto nebankovy nevie predstavit, ze sa spocitat da, zapisat a podpisat 34 roznych evidencii, a cele zamknut v trezore do ktoreho je v celku organizovany vstup. Toto vsetko by malo byt vykon prace, takze realne ukoncenie prace cca 17:45 a odchod 18.00.
    arizona Mam kamosky, co robia vo VUB,ale robia klasicku 1 smenu, s prestavkou na obed. Mozno vo vacsich mestach, kde je otvorene dlhsie, ci cez vikend robia na smeny
    jelalim a su fakt otvoreny od 8 do 17?

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Hlavne sa zamysli, či budeš mať žalúdok ponúkať ľuďom otvorenie účtu, sporenia, pôžičiek,... Ak áno, daj si žiadosť.
    misoft - no žalúdok mať bude (inak by hladná bola) - ale či bude mať na to chuť? Toť otázka.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.