Zavrieť

Porady

krv v hliene

Dobry den,
chcem sa opytat
predvcerom som si vsimol ze rano ked vstanem a mam hlieny , a idem ich vykaslat, tak sa v nich nachadza aj trocha krvi. Hlieny usudzujem ze mam z toho, ze som asi trocha prechladol aj ked sa uz citim dobre + som fajciar. Krv by nemala byt z nosa.
Z coho to moze byt a co robit ?
Vopred vdaka za kazdy tip/radu
Naposledy upravil marcelkog : 20.11.14 at 11:11
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    čo robiť?ísť k lekárovi.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    hemoptýza to môže byť, iba lekár a následné vyšetrenie vylúči či krv v spútach akého je pôvodu, či je z horných či dolných dýchacích ciest, alebo či nie je z tráviacej rúry.....

    dracik1 je offline (nepripojený) dracik1

    dracik1
    Ja som to uz zazil, nie som doktor, ale povedal by som ze by si mal navstivit doktora a nechat ho zvazit, ci nenasadi antibioticku liecbu. Myslim si, ze krv v hliene pochadza z nejakej cievky v dosledku zrejme spazmoveho kasla. Myslim, ze sa nemusis plasit, nie je to az take zriedkave. Zrejme prekonavas alebo si uz prekonal infekciu. Ak sa ti vratia priznaky choroby, alebo ak znova spozorujes krv v hliene alebo ak by si nahodou kaslal krv, bezodkladne navstiv lekara. Prajem vsetko dobre a vela zdravia.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Daj RTG snímok k dispozícii.

    Pozriem sa Ti naň a stanovím DG.
    Potom Ti pošlem aj recepty...ale infúzie na diaľku sa nedajú aplikovať, dak ďaleko net ešte nie.

    DOPLNENIE:

    mam hlieny , a idem ich vykaslat, tak sa v nich nachadza aj trocha krvi.
    Človeče, ja sa Ti fest čudujem !!!
    Onehdá som začal aj ja takto. Pár dní doma v kresle spávať nie sranda. Následne ma odviezla sanitka do špitáľu s teplotami 40-42°...potom okamžite šup na liečenie do Tatier.
    Všeho všudy som maródoval cca 3 mesiace.....a pritom to bol zápal pľúc virózového charakteru.
    Naposledy upravil buchač : 20.11.14 at 11:10

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.