Zavrieť

Porady

Nefunkčný "zoznam"

V posledných dńoch mám nefunkčný server mail.zoznam Vobec sa nedá
otvoriť doručená pošta ani poslať správa.
Ide Vám to?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nechapem, preco chybu na stranke zoznam.sk nenahlasis priamo tvorcom tej stranky,ale pytas sa na Porade.
    To ako keby ti nefungovala Porada a ty by si sa pytala tvorcov zoznamu.sk, preco ti Porada nefunguje



    Na zoznam.sk mas uvedene kontakty,mail, telefon, ale aj formular, kde mozes nahlasit chybu .

    TU JE PRIAMY LINK ! http://media.zoznam.sk/kontakty/kont...lar/?m=titulka
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Gabriela 19 Chyba je nahlásená, žiadna odpoved, ja som sa len informovala
    či nemáí niekto takýto problém
    alaya1 ja som ti odpovedala, pochopila som to presne takto.
    kopretinka keď niekomu nefunguje FB,tak tiež sa pýta tu,a nie Marka Zuckerberga
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Problémy? Problémy! Na toto je jedna rada, zabudnite na tie schránky - sú nespoľahlivé, SPAMový filter je buď nefunkčný, alebo totálne hlúpy. Podpora pri riešení problémov - skoro žiadna.
    Rada - zriaďte si schránky tam, kde je to zabezpečené dokonca bezpečným pripojením (známe to https://....) - oznámte známym i neznámym zmenu. A na staré zabudnite....
    kopretinka ako komu
    alaya1 pisem za seba, ze mne ide.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ja som mala problém tiež,vôbec mi nechodila pošta. nahlásila som problém,ich múdra odpoveď bola,aby som sa pozrela do spamu,že spam je označený ako nevyžiadaná pošta.a asi som si nevšimla túto kolonku.Na to som im odpovedala,že nie som debil a viem,čo je spam a kontrolovala som si ho a neprišli mi tam ani správy,ktoré som si ako kontrolu posielala z inej adresy. Na toto už neodpovedali.Takto to nefungovalo asi 2-3 týždne,potom zrazu akoby nič pošta zase začala chodiť.Ale to,čo som si posielala z tej inej adresy,dodnes neprišlo......ktovie,koľko pošty sa mi takto stratilo. Dnes mám zase problém,nedá sa otvoriť spam,stránka neexistuje....som to bola teraz skontrolovať,už to funguje.
    Stáva sa mi,že sa ani nemôžem prihlásiť,vyskočí hláška,že zle zadané heslo,aj ke´d viem,že heslo je dobré,niekedy to trvá deň,niekedy aj viac dní.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.