Zavrieť

Porady

Ake kupele si mam vybrat po operácii platničky ?

Dobrý den chcela by som sa Vas opytat ake máte skúsenosti s kupeľmi. Som po operácii medzistavcovej platničky a neviem sa rozhodnuť. Nechcela by som aby to bol režim ako v nemocnici. Chcela by som sa dostať do kupelov kde by som mala čo robiť aj po procedurach, kde to žije Dakujem vám pekne !
buchač Chcela by som sa dostať do kupelov kde by som mala čo robiť aj po procedurach, kde to žije...
============================

Len aby platnička nevyskočila od rozkoše nad tým žitím ...
Nikity no asi sme sa velmi nepochopili, nechcem ist niekde kde vysolim velke peniaze a budem chodit len na procedury a sediet niekde v izbe ....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ja odporúčam Pieštany. Je to dosť veľké mesto a bývať sa tam býva v centre, kúsok od pešej zóny, nie su oddelene kúpele mimo mesta.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Záleží aj od toho, že aké kúpele dostane na výber od poisťovne.
    ...a toto Nikita nešpecifikuje.
    Nedá sa len tak prísť a povedať..."chcem ísť tam a tam "...
    ivka70 Napísala po operácii platničky, z toho sa da presne špecifikovať skupina kúpeľov, z ktorých si moze vybrať - da sa to nájsť na stránke zdravotnej poisťovne.
    V Piešťanoch bola so mnou na izbe pani po operácii platničky, čiže tie tam určite patria.
    ivka70 A da sa povedať pri odovzdávaní žiadosti v ZP, chcem ísť tam a tam, ak su vybraté kúpele zo skupiny určenej mojou diagnózou.
    buchač No určite...ešte budem lúskať net...

    Ja som bol v Brusne...aj klídek, aj život fungoval.
    Poniektorí večer ani barly nepotrebovali...
    Nikity a čo si myslite o trenčianských tepliciach ? bol tam niekto ?
      zbaliť

    Ake kupele si mam vybrat po operácii platničky ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.