Zavrieť

Porady

Nefunguje Simka

Ludia prosim Vas potrebujem poradit. dnes som si cistil zadny fotak tak som vybral simku utrel fotak a dal som naspat sim kartu no nereaguje.. telefon mi ju nechce zobrat..nechapem kde je problem..nikdy sa mi to nestalo. da sa to niekde v nastaveniach? pomozte PLS som zufaly a tel potrebujem funkcny
3 komentárov     zbaliť
fortunka A dobre ju tam vkladas? Len tak mimochodom... neposkodil si kontakty? Normalne s nepytalo PIN ? Nie je to niekde vo FAQ ku tvojmu mobilu na webe? Ak nie tak iba servis...
bleu Vkladam dobre dokonca je pri tom navod ako presne :-D ale samozrejme som skusil uz rozne...a ako som mohol poskodit kontakty? pin si vobec nepyta.
fortunka No ako to ide? ) Funguje uz?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Hele - mohol si zašpiniť pri čistení kontakty pre SIM kartu. Mohol si ich mierne mechanicky ohnúť, takže buď nepriliehajú, alebo sú vyhnuté nabok.
    BTW: pri takom čistení často nie je potrebné ani SIMku vyťahovať - tá je predsa vo svojej vlastnej šachte/držiaku a nemá nič spoločné s foťákom (je úplne niekde inde umiestnená, ako čočka foťáku).
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bleu Ja viem..teraz si tlciem hlavu o stol preco som ju vobec vytahoval...ach jaj
    misoft Pozri sa do tej šachty pre SIM, či náhodou nie sú tie kontakty prehnuté, špinavé a pod. Niekedy stačí tú SIMku len riadne zatlačiť na miesto (niekedy i 1mm robí problémy), alebo jemne pritlačiť na kontakty. Ale s citom!
    bleu Dakujem uz sa na tom pracuje.
    misoft Inak SIMku tak ľahko nepoškodíš. Môžeš ju aj do vody hodiť. Stačí potom len vysušiť, prečistiť kontakty (aj tvrdou gumou) a musí fungovať (mal som "okúpanú" a dokonca s práškom na pranie).
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.