Zavrieť

Porady

Čo ak nefunguje žalobaba v Pohode.

Na linku
http://www.porada.sk/t4134-nezdanene...tml#post377501

som uviedol postup čo je nutné urobiť aby v Pohode zafungovala tlač oznámení pre fyzické osoby.

Je nutné urobiť tlak na autorov, aby vytvorili tlačovú zostavu v ktorej bude uvedný počet riadkov v evidencii záväzkov a počet evidovaných dokladov v adresári na danom dodávateľovi.

apo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    apo
    Na linku
    http://www.porada.sk/t4134-nezdanene...tml#post377501

    som uviedol postup čo je nutné urobiť aby v Pohode zafungovala tlač oznámení pre fyzické osoby.

    Je nutné urobiť tlak na autorov, aby vytvorili tlačovú zostavu v ktorej bude uvedný počet riadkov v evidencii záväzkov a počet evidovaných dokladov v adresári na danom dodávateľovi.

    apo
    Mne to funguje, nikdy som s tým nemala problém.

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    Dada
    Mne to funguje, nikdy som s tým nemala problém.
    Ešte som to neoveril, ale domnievam sa že rozhodenie väzieb v databázach Pohody nastalo tým, že v decembri mi doniesli faktúry od FO neplatičov DPH a ja som ich nahral podľa dátumov, usporiadal podľa dátumov a prečísloval.

    Iný dôvod nie je možný nakoľko sa nejedná o firmu komplikovanú. Je to bežné jednoduché účtovníctvo síce s DPH, ale bez zápočtov, úverov, líyingov a iných nepríjemností, ktoré robia JÚ zložitým.

    Vyskúšam nasimulovať podobnú situáciu a uvidím či sa chyba zopakuje.

    apo

    Čo ak nefunguje žalobaba v Pohode.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.