Zavrieť

Porady

Nastavenie otvárania novej stránky na novej karte

ako nastavím ked kliknem na odkaz na nejakej stranke, aby sa mi otvorilo na novej karte
Naposledy upravil ivka70 : 07.12.14 at 19:08 Dôvod: Korekcia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Vo Firefoxe: Nastroje - Moznosti - Karty zaskrtnut "Nove okna otvarat ako novu kartu"
    majo2000 ale mne to otvara v tej istej karte kde som na ten link klikol ja to chcem aby to otvorilo v inej karte
    avalik daj link na tu stranku

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    ... no na niakej stránke je dosť ťažké kliknúť na akýkoľvek odkaz; neviem či máš na mysli konkrétny prehliadač, ale napr. vo Firefoxe si to môže nastaviť zaškrtnutím príslušného políčka v menu Možnosti - Karty....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    majo2000 skusal som to cez to ale tam to nieje neda sa to spravit niakim rozširením ???
    misoft Ak máš FF - tak to tam je! Už dvaja ti napísali, kde máš hľadať. Je to v nastaveniach prehliadača!
    babka - ježibabka Mne to otvorí tak, že ťuknem ma odkaz pravým tlačítkom a ponúkne mi možnosť otvoriť odkaz na novej karte. Skús.
      zbaliť
    majo2000 ale ja to potrebujem pre program
    on vie klikat len lavim

    Nastavenie otvárania novej stránky na novej karte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.