Zavrieť

Porady

Nedá sa mi pripojit cez mobil na vlastnu wi-fi

Normalne sa mi dalo vzdy pripojit ale zrazu od vcera rana sa mi neda napojit. Notebook aj iny telefon sa napoji ale moj sa nepripoji. V pohode vsetko ide ... pripaja sa potom ziskava adresu IP potom ulozi zabezpeci a potom mi vyhodi Sieť nedostupna.Nekvalitne pripojenie. ... a na ine wi-fi msa mi ide pripojit
taiko ne-update-la si si nieco v mobile? Mozno aj nechtiac?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zussik je offline (nepripojený) Zussik

    Zussik
    skus restarotavt router mne to tiez robilo a restart pomohol nechaj ho chvilku vypnuty aspon minutku a mozno ti to pojde

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    ne-update-la si si nieco v mobile? Mozno aj nechtiac? Skus prekontrolovat nastavenia wifi v mobile, popripade zmazat zname siete a nakonfigurovat wifi v mobile od zaciatku.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zajo91 Volal som si na sprostredkovatela internetu a ten mi povedal ze som nejako zablokoval pripojenie k mojej wi-fi na telefone mozno aj nechtiac, že najlešie aby som si nechal nakonfigurovať wi-finu na novo a pojde to.
    misoft Pozri sa ešte - keďže ide o internet - či máš povolený dátový prenos. Pokiaľ totiž nie je povolený - telefón síce sieť nájde, pripojí sa, ale ihneď sa odpojí pre vypnutý dátový prenos.
    taiko myslim, ze toto nastavenie sa tyka iba mobilnych dat 2G/3G/4G. Aspon na iPhone sa to vola cellular data. Wifi sa povoluje zvlast
    taiko vidis na telefone svoju wifi siet?
      zbaliť

    Nedá sa mi pripojit cez mobil na vlastnu wi-fi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.